Skocz do zawartości
News
Cormay

Jaki olej silnikowy lejecie zamiast SDF Super motor oil 15w40?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
Cormay    0

Witam

Mam lamborghini r1.55, zastanawiam się, czy jest jakiś lepszy olej, który mógłbym lać do swojej maszyny?

Może coś od MOTUL-a? TEKMA NORMA+, TEKMA MEGA 15W-40, TEKMA SUPRA 15W-40??

Lub jakiś półsyntetyk ? Zdziwiło mnie, że sugerowany jest mineralny.

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Cormay    0

Rozumiem, że są to oleje mineralne, zastanawiam się, czy nie można wlać półsyntetyka? Dlaczego nie jest to sugerowane przez producenta? Z tego co się orientuję, oleje syntetyczne są najlepsze.

Cormay    0

Naprawy lamborghini nie są tanie, ciekawy jestem czy inwestycja w lepszy olej nie okazałaby się dobrą inwestycją

szymonl    2

Zaufaj producentowi, wbrew pozorom głupi ludzie w fabryce nie siedzą i po coś wymyślają kolejne normy. Jeśli ciągnik wymaga oleju X i go będziesz lał nic złego się nie stanie. 

To co możesz zrobić dla swojej R1 to lać niekoniecznie najtańszy olej z wymaganą normą, pilnować czasu przeglądów i używać dobrych filtrów. Jeśli zależy Ci na tym sprzęcie to pamiętaj, że w instrukcji zazwyczaj jest napisane coś w stylu 'wymiana oleju w silnik co 250h lub co rok - w zależności co pierwsze' i tego się trzymaj a będzie w porządku

Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 

Naprawy wszystkich podzespołów, wszystkich marek. 

Tulejowanie, usługi wytaczarką przenośną.

Dojazd do klienta, śląsk. 504-387-253

michal_19    3

Fuchs Titan truck plus (CL) jeden z najlepszych olejów mineralnych, naprawdę robi dobrą robotę w ciągnikach ;) a przed wymianą do starego oleju płukanka do silnika

Dzwońcie do Handlowo-Usługowa Firma Rolnicza Krystian Kulpinski , NIP 767 17 76 610 

tel 888 359 526 a na pewno dobiorą wam właściwy olej .

Edytowano przez DeutzFahr-5110

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil060788
      Witam,mam pytanie odnosnie ustawienia luzu zaworowego w silniku f5l912,jakie sa wartosci i kolejnosc zaplonu itp.
    • Przez DeutzFahrAgroplus85
      Pomocy.

Posiadam od niedawna ciągnik Deutz Fahr Agroplus85 z rocznika 2000 typ D11S. 
      Problem polega na tym, że nie ma mocy i kopci na czarno. 
      Zrobione zostały wtryski, uszczelniony kolektor dolotowy i intercooler, a problem nie zniknął. Turbo Ok. 
      Spotkał się ktoś z was z takim problemem? Bądź ma jakiś pomysł? 
    • Przez Soolider
      Witam, posiada ktoś takie coś jak kody błędów w deutz fahr bo wyskoczył mi błąd 14 w deutz fahr agrotron 150 a nie wiem co to oznacza.
    • Przez Vinci4
      Witam, co warto wymienić w Lampku rozłożonym na pół, potrzebowałem dostęp do sprzęgła. Ma nabite 3200 mtg, i skrzynia biegów skrzynia biegów bardzo żęzi na luzie przy załączonym rewersie. Pozdrawiam
    • Przez Casevil
      Czy rama od tura z Lamborghini champion 135 może spasowac do innych ciągników? Jeżeli ktoś wie na 100% proszę napisać (tur nowy metal-tech) 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.