michalsoft

Spalanie NH T7.185

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MrDawido    72

wszystko zależy od nogi , klasy ziemi i WGL jednemu spali 10 drugiemu 20 litrów. Mam t7.210 średnie spalanie w plugu około 15l na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

i o takie informacje mi chodzi, a jakie ziemie masz i w jakim plugu? Jak się spisuje i ile zaplaciles za niego jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

ziemie to zależy ale ogólnie to 3 4 5 klasa czasami i 6 sie trafi chodzi plugu kuhn master 122 na razie chodzi rewelacyjnie ma ponad 1000h i bezawaryjnie a co do ceny to za bardzo nie pamiętam ale coś koło 300netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

a plug masz 4 skibowy , bo ja ma  kuhn veri master 120 chyba  zhydrauliczna regulacja szerokości skiby. Ja przymierzam się do kupna t 7.185 bo na razie mam 50 ha ziemi i przedstawiciel powiedział mi ok.260-270 tys w skrzyni PC. a ty jako skrzynie masz i jakie wyposarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

ciężko powiedzieć myśle że by miał trochę ciężko najlepiej jak byś aobiebna testy go wziął nie miałem okazji pracować na redzinie to nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

bo u nas i 120 KM starym mf 3125 ma ciężko ale to inna bajka i lekki ciągnika, kolega na rzepak płytko orkę to robił takimi samymi pługami  jd5100r i nawet szlo, inny znów 5 owerumami orze JD6830 premium to zasuwa 11-13 km/h,. a mf tyle ze nowym 120 KM oraliśmy tymi pługami od 6-11/km na ha.

 

Mi chodzi o płynna orkę o prędkości 7-10 km/h bo szybciej średnio mi się widzi. Masz raje najlepiej spróbować tylko do wniosku muszę się zdecydować wcześniej a poorane już wszystko, zastanawiam się między t7.185 a claas arion 620. 

 

A jakim zestawem siejesz? W zestawie nadbudowanym pottingera albo kuhna 3 m nie powinno być problemu ze zwodzeniem przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

no to jak oni sobie radzą to t7 nie będzie miał najmniejsZego problemu ma dużą masę i wgl więc prędkość będzie dobra ja orze Max 10km bo więcej nie ma sensu,co do zestawu uprawowego na pewno nim nie będzie bujać u mnie do siewu to jest już T6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

ja mam agregatów uprawowo siewny agregat+siewnik zestaw z uni. Z claasem nigdy nie miałem doczynienia po prostu nie przepadam za ta marka jesli chodzi o ciagniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

serwis to zależy ja mam inaczej liczony bo już mam 3 ciagniki NH to wiadomo cena jest niższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

U mnie T6 165 z 5x40 na redzinie tam gdzie nie ma kamyczków tych białych za dużo to idzie w miarę 7-8km/h a tam gdzie prawie same kamyki to wiadomo bieg niżej wszystko arz strzela w pługu i o ile nie ma błota to z uciagiem jest w miarę mam mało tego rodzaju ziemi i jadę na 5 skib ale gdyby było więcej myślę że jedna skiba była by odrzucona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

a jak ci się sprawuje t6.165 ? ile on koni ma? na ilu ha pracuje ? i w jakim wyposarzeniu i za ile go kupiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Narazie jest ok ale ma tylko 200h.
Kupiony za 210 netto bez tuza bez miękkiego przodu i bez elektr zaworów hydrauliki gumy mam 480/600 a mocy ma 125 km w transporcie te 165 jest odczuwalne pod Góry;d ogólnie narazie jest wszystko ok tylko nadmuch mi trochę piszczy co jest irytujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj