Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
wilgosiewicz

Czy na forum jest posiadacz Case MX 135 lub JD 6900 lub NH TM135 lub DF 135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Czy na forum jest posiadacz Case MX 135 lub JD 6900 lub NH TM135 lub DF 135 bo chciałbym poznać opinie z praktyki jak się sprawują w pracy te ciągniki

Wiadomość z agroFakt.pl

MCKYLO    1

Hej! Kolego w Rolniczym Przeglądzie Technicznym była seria ciągniki do pługa 4-skibowego, był tam opis CASE MX 135 zajrzyj na stronę RPT w którym numerze to było. Dodam że numer z 2006 roku.

Gość fendt   
Gość fendt

Wiesz mój sąsiad posiada tm-a ale 190 i nie jest z niego zadowolony gdyz podobno jest to bardzo awaryjny ciągnik, tak jak to się teraz mówi: " New hollandy się pier...., John deer-y dyzo pala" najlepiej wybrać Fendta lub MF.

yacenty    663

korbanek?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

jaro    165

Wnosząc po sposobie wysławiania się to nie pan Paweł a raczej jego ulubiony brygadzista  ;D

jaro    165

Nie grzesio-ja po prostu zażartowałem-bo jakoś mi to reklamą od Korbanka zaleciało  ;D

Gość fendt   
Gość fendt

Wiesz piootr czemu nie napisałem że claasy są super, bo to jest jescze nie sprawdzony sprzęt. i sie koleś nie czepiej jak niewiesz

piootr    3

coś mnie tu dziwi  - fendt gość -  to teraz mogą goście się wypowiadać  ???

faktycznie class nie jest sprawdzony  a MF  jest super  ;)

yacenty    663

z tego co kojarze to koles byl zarejestrowany, a pozniej sie skasowal, bo opcji pisania dla gosci to raczej tu nie ma,a le tak sie moze stac jak ktos sie usunie z forum to jego posty sa jako posty goscia

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

pioter    45
faktycznie class nie jest sprawdzony  a MF  jest super  ;)

a nawet super super!!!  8)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

grucha18    3

U nas gosciu ma John Deera 6900. Pracuje jako głowny ciągnik na 70 ha i nie narzeka. Ma juz go ok. 5 lat pracuje w pługu, agregacie siewnym, głęboszu, kultywatorze podorywkowym i chodzi mu naprawde dobrze. Sam mam zamiar kupic jakis ciagnik i zastanawiam sie własnie nad John Deerem tylko że mi wystarczy ok. 100 km(6400). :unsure:

lukotek    3

Jestem szczęśliwym posiadaczem CASE'a tyle tylko że to MXU 110 (4 cylindry i regulowana moc 116-137KM) krótki zwinny, ekonomiczny, skrzynia automat 16/16 w dwóch zakresach 1-8 i 9-16 czasami brakuje zakresu 6-10 oponki tył 600 przód 480 amortyzowana przednia oś, przedni TUZ, przedni WOM, 4 wyjścia hydrauliki w standardzie, sterowanie hydrauliki elektroniczne, system zapamiętywania funkcji przy nawrotach, amortyzowana kabina (fotel pneumatyczny ze sterowaniem w podłokietniku, radio CD, fotel dla pasażera-miękki), wzmocniony tylny most, 12 reflektorów roboczych

(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

pioter    45

czyli jednym słowem zaszalałeś... :unsure: ale nie napisałeś najważniejszego-cena????

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

DOT3    0

uwazam że CASE jest bardzo dobrym ciagnikiem mało awaryjnym sam własnie chce kupic 135km i zadaja za niego 210 tys to naprawde warto za tak dobry ciagnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez WojtekKalinowski
      Witajcie.
      Mam ciężki orzech do zgryzienia: który ciągnik wybrać. Został mi przyznany ciągnik do 100KM max. i muszę coś wybrać z tych dwóch. Proszę o wasze opinie na temat tych modeli, co lepsze? co byście z tych dwóch wybrali? i dlaczego.
    • Przez temprawg
      Witajcie.
      Stoję przed sporym dylematem.
      Rozglądam się za jakimś ciągnikiem i kosiarką rotacyjną do niego.
      Do tej pory posiadałem łąkę 1 h i w 2014 roku po wkurzeniu się że wiecznie na kolanach trzeba szukać kogoś kto by ją skosił ( ten nie ma czasu, temu szkoda kosiarki, tamten kazał podjechać kiedy indziej bo musi się zastanowić) kupiłem kosiarkę listową CJF wolnobieżną (kosiarka tragedia psuje się co chwilę). 
      W zeszłym roku sytuacja była już inna ponieważ przez suszę to rolnicy bili się o możliwość skoszenia i zabrania siana.
      W tym roku doszło ok 1,5 h rodziców oraz około 1 h siostry. Do tego dochodzi sad.
      Dlatego po tych wszystkich perypetiach doszliśmy do wniosku że czas kupić taki zestaw jak w tytule.
      Super wymagań nie mam ale pewne granice sobie określiłem:
      - ciągnik T25 lub jak się uzbiera C330 (chociaż ceny trzymają się wysoko) - wiadomo że po zakupie na podstawowy serwis i nieprzewidziane wydatki tak samo jak po zakupie samochodu trzeba sobie przeznaczyć około 10 % - 15 % kwoty zakupu.
      - kosiarka rotacyjna (prawdopodobnie do remontu bo wątpię żeby coś sensownego kupić bez wkładu) Z036 lub Z076 nomen omen katalog części do nich opracowałem i sprzedaję.
      No i najważniejsze to dostępność części w przyzwoitych cenach. Nie sztuką jest kupić sprzet, sztuką jest go serwisować nie za kosmiczne pieniądze.

Liczę na waszą pomoc jako osób doświadczonych. 

• Przez rafal2511
      Witam wszystkich
      Przeglądając forum nie znalazłem żadnych ciekawych informacji o JCB Fastrac. Przeglądając allegro znalazłem fajne ich oferty.
      http://otomoto.pl/jc...25-A108355.html
      http://otomoto.pl/jc...15-A117351.html
      No i tu należy zadać sobie pytanie. Czy te maszynki nadają się do pola? Jak sie sprawują w polu w pługu. Widziałem fastraca tylko że młodszy odpowiednik tych modeli (2150) w realu wygląda bardzo fajnie Maja bardzo dobrze rozłożoną masę. Amortyzowaną przednią oś i hamulce tarczowe. Super do transportu ale jak w polu? Jak ze spalaniem na przykład w pługu?
      Proszę o wasze opinie na temat fastraca.
      Pozdrawiam

Jeszcze raz napiszesz tak długiego posta z caps lockiem to uduszę
    • Przez Silver
      Witam!
      Ciągnik z turem 60 - 80 km, który zestaw będzie najbardziej wytrzymału i wygodnie będzie się pracowało przy krowach.
      Chce coś do 120 tys z widłoami/krokodylem i łycha, potrzebny do gnoju tylko z płyty, bel siana słomy ( 700 sztuk) i ośnieżenia drogi 300m dla mleczarni.
      Biorę pod uwagę najbardziej zetora 6441 + trac lift 100 (dlatego taki zeby zmieścić się w kasie a 220 to za duża do proximy) i farmtracka 665dt lub 675dt i pol mot 4, ciekaw jestem jestem zefira i tura 3 z pronaru ( no ale to nowość), nie wiem czy to na 100% z euro 2 a zakupy chce na prow więc po nowym roku czy da się jeszcze kupić pronara 82sa lub farmera z mmz - ale to tak w ostateczności.
      Konkretnie to czy farmtrack czy proxima będzie lepsza do tura tzn przednia oś chyba to samo carraro, ale sprzęgło skrzynia i ukłąd kierowniczy ( w jednym i w drugim podobno nie najwytrzymalszy) zetory również sprzęgło mają delikatne, a może zaryzykować i spróbować tego zefira ( masa ogromna moc duża i przednia oś to też podobno carraro)
    • Przez Suzaku95
      Witam,
      W niedługim czasie myślę o zakupie ciągnika sadowniczego, ostatnio się trochę rozglądałem i znalazłem 2 ciekawe modele JD 5075GN i Claas Nexos 210. Ciągnik będzie głównie pracował przy kombajnie do porzeczki i opryskiwaczu.
      Interesuję mnie opinia użytkowników o powyższych modelach, podobnych do nich lub innych ciekawych ciągnikach tego typu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.