Skocz do zawartości
Eryko

Jak zrobić ramię przy pługu do wału cambela,crosskil??

Polecane posty

Eryko    19

Moj pług nie posiada ramiona do wału,chcialbym to jakos zrobic.w jaki sposob to zrobic??sa jakies wymiary na to?z czego to zrobic itp??dzieki

Arek    113

Jaki masz pług ? Generalnie każdy producent robi inaczej i lepiej wzorować się na fabrycznych rozwiązaniach. Na allegro można znaleźć wiele pługów z ramionami.

Eryko    19

mam pług Wiegard 3 skibowy obracany.najlepiej jak by mi ktos podał wymiary długosc ramienia,długosc,szerokosc tego haku do wału.jaki profil metalu zeby sie nie gielo.

Wiadomość z agroFakt.pl

piciaj    31

Ciężka sprawa, ale jak masz oleju w głowie dosyc , to zrobisz sam, mnie sie udało, do 3 obracanej, składane ramie, i ramiona do dwurzedowej kolczatki, zrobiłem w niecałe 3 dni, najdłuzej zejdzie Ci zdjecie wymiarow, a reszta juz idzie w miare, ramiona zrob z mozliwoscia regulacji, u mnie zostało tylko pomalować na kosmetyke nie było czasu.... podpatrywałem jak to mniej więcej wygląda w pługach vogel&noot i kvernelan, moich kumpli, powodzenia :D

Ja polecam zrobić ramę do pługa z szyny ale, nie daje to dobrej satyskwacji bo przy wałach cambela trzeba by cować przy uwrociach a jeżeli wał miał by być zawieszany typu kolczatka to tanie i dobre rozwiąnzanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się