Polecane posty

Witam.

 

Mam pytanie do użytkowników prasy rolującej new holland br6090. Zastanawiam się nad kupnem tej właśnie prasy przeznaczenie głównie słoma z nożami i siatką rocznie ok 1000-1500szt.

Posiadam John Deera 5080M 80km i mam największe obawy czy poradzi sobie z tą prasą w słomie z załączoną ilością noży 5 lub 7. Poradżcie mi czy w ciągu dwuch trzech sezonów nie wykończę ciągnika i z jaką prędkością da radę jeździć podczas prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Bez noży z samym rotorem będzie ciężko szło przez co wolno może iść ale przez co 1000 bel to niewiadomo kiedy byś zrobił raczej noże nie wchodzą w grę, chyba że to byłby cropcutter to co innego z tym może mieć znacznie lżej ale do zrobienia szybko roboty musisz mieć niestety zapas mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Wiadomo że żeby wykorzystač tą prasę w 100 % to potrzeba ponad 100 kM, ale bez przesady że 80 kM będzie miało ciężko, są użytkownicy na tym forum którzy ciągną tą prasę ciągnikami poniżej 100 kM i nie narzekają, obejrzyj sobie na yt jak chodzą takie zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadekGawryluk    213

Ja ciągam prasę nh br6090 case 80 km ustawiam zgniot mniejszy i jazda ale nie ukrywam ze brakuje te 20 km więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj