News
walker2000

Case 5140 nie załącza jazdy do tyłu, wstecznego

Polecane posty

walker2000    0

Witam! 

Case 5140 nie załącza jazdy do tyłu,, na wyświetlaczu zapala się kontrolka od jazdy do tyłu po przełączeniu dźwigni rewersu na wsteczny, ale ciągnik nie reaguje, może coś się zalało ponieważ dzień wcześniej  stłukła się szyba w drzwiach, a w nocy padało i nacięło do ciągnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    359

muszą koledzy podpowiedzieć bo nie wiem, która to dokładnie cewka w tym modelu

lszczepa1    3

z przodu jest cewka odpowiedzialna za jazdę do tyłu z tyłu cewka odpowiedzialna za jazdę do przodu

ja miałem kiedyś takie coś- u mnie było że dostała się pod porcelanę woda i kurz i sie trochę zapiekło- efekt taki że jak sie olej zgrzał to nie reagowała cewka, wystarczyło zdjąć oczyścić i działa dalej

a wszystko to w takim plasterku pod siedzeniem odpowiedzialnym za rewers

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mat222
      witam mam zamiar kupić case IH mxu 110 jest z silnikiem cumminus-a
      i właśnie jakby się mógł ktoś wypowiedzieć czy te silniki są wytrzymałe i jak się sprawują te silniki montowane w case
      ile motogodzin wytrzymują??
    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Case z serii Maxxum np model  5140 120km wiem ze maja fajny silnik Cummins ale słyszałem że podobno  te ciągniki posiadają stałe niewymienne cylindry silnika i chciałbym się upewnić bo jak trafie zajeżdżony to tylko zostanie wymiana silnika która pewnie jest droga wiec nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto proszę o odpowiedz jak to jest i dziekuję
    • Przez Patryk212
      Witam mam taki problem, że renault nie chcę jechać ani do przodu ani do tyłu. Mrugają kontrolki i nic. Powoli opuszcza podnośnik i słabo działa wspomaganie.
      20181122_131530.mp4
    • Przez mysza103
      Witam . jak w tytule , jak zwiększyć moc w case maxxum 110 x-line .rok produkcji 2009 . pompa DELPHI sterowanie mechaniczne
    • Przez oraczewskikacper
      Witam. Mam problem z podnośnikiem przy podnoszeniu do góry podnosi skokami jakby coś się zacinało. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.