Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam.Jaka pompę od kipra ma 5714 i gdzie się znajduje ponieważ pomiar ciśnienia pokazał ze daje tylko 110 bar i gdy nie łączy się drugiej pompy od podnośnika nie wywróci przyczepy lub nie podniesie tura.Miła  ktoś podobny problem? i gdzie szukać przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tam pewno nic innego niż w 5314 czy tam MF255 nie siedzi więc trzeba odjechać skrzynią od tylnego mostu i ją szarpać.... a ciekawe czy przypadkiem nie masz gdzieś jakieś nieszczelności...

Ale tak teraz patrze po ogłoszeniach to dźwigni pod siedzeniem nie mają te traktory to może tam inaczej hydraulika rozwiązana bo zdarzały sie wywalone oringi miedzy pompą a roździelaczem pod siedzeniem.... no ale chyba go nie masz hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Pompa jest pod plecakiem, ale zeby ją wyjąć to trzeba z 2 cm odjechać mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

kolego 5714 jest specyficznym ciągnikiem i niewiele ci ktoś pomoże nawet posiadacz mój ma 3 pompy hydrauliki 1 od wspomagania, 2 hydraulika zewnętrzna i 3 od hydrauliki wewnętrznej (podnosnik) składali je z czego mieli w szczególności modele z końca produkcji nawet aktualny serwis nie raz ma niespodzianki jak zakładali mi tura z Ursusa dostali 4 schematy podłączenia hydrauliki każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

już nie cuduj tak z tym unikalnym 5714... 3 pompy to ja mam w 5314 z 98r więc żadna rewelacja... mnie tylko zastanawia ten brak roździelacza pod siedzeniem... ale jak poszukasz po sklepach i w ofercie sprzedaży pompy są wymienione modele traktorów do których pasuje czesto pisze.. ursus 3512 a więc.... ta sama prehistoria siedzi w tym 5714

A podnośnik dobrze działa? dźwignie 1 tone? filtr czysty? coś czuje że nawet nie wiesz gdzie jest w tylnym moście bo właśnie siedzi nasuniety na pompe chyba że faktycznie jest tam coś innego niż w ferdku 255

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

kolego nie chodzi o unikat ja mam taki ale są z dwoma pompami w jednych alternator jest z prawej w innych z lewej porostu 5714 fajne ciągniki ale różnie zbudowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a dodatkowa pompa hydrauliki zawsze z pompą wspomagania zespolona.... żadna nowość... alternatory wkładają gdzie popadnie więc.. zresztą nie o tym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Najgorsze że wypowiadają się osoby nie posiadające wiedzy i robią mentlik w głowach,w 5714 pompa do niezależnej hydrauliki zewnętrznej znajduje się w tylnym moście razem z  pompą tłoczkową  tak jak w zachodnich MF np.MF 590,690 z tym że 5714 jest to pompa jednosekcyjna produkcji polskiej aby ją wydostać należy ciągnik rozołowić bo wyciągamy od przodu tylnego mostu innej opcji nie ma


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to ile on tych pomp ma...  http://olx.pl/oferta/ursus-5714-2008-9r-massey-ferguson-fendt-case-john-deere-4514-5314-CID757-ID6ePhn.html#7935c81689;promoted tu jest zwykły tandem jak w 5314 napędzany od rozrządu

http://olx.pl/oferta/ursus-5714-5314-4514-CID757-IDcefkd.html#7935c81689 tu tandema nie widać....

Tak czy siak autor tematu pisze o łączeniu pomp więc czyżby jednak miał tandema jak w 5314? chyba że te drugą pompe w moście też można włączać i wyłączać?

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Ciągniki z Wom hydraulicznym mają pompę do hydrauliki przy silniku a tu gdzie wom mechaniczny pompa do hydrauliki znajduje się tylnym moście taka była specyfikacja tych ciągników był taki okres że brakowało pomp tandemowych i zrezygnowano z womu hydraulicznego na rzecz hydrauliki zewnętrznej 


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

czyli jednak każdy ma troche racji bo dalej nie wiemy którą wersje ma autor tematu choć o łączeniu pomp pisał więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

W 5714 jest taka

post-8945-0-18743000-1448200408_thumb.jpg


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ASOGCURSUS widzę że najlepiej się orietujesz w temacie myślisz że to winna pompa tak niskiego ciśnienia i odrazu se do niej dostawać czy moze to jakaś nieszczelnosś i gdzie tego szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Stasiu84
      Witam mam problem rok temu wymieniłem pompę pompa Nsz-10 do tej pory był spokój pompa cicho pracowała. W tym roku zaczęła gwizdać ,na dużych obrotach wręcz wyje  dodatkowo zaczyna pienić się olej w zbiorniku hydraulicznym, hydraulika nie ma żadnych wycieków olej wymieniany był niedawno wlany taki sam jak był superol cb40 jaka może być przyczyna tego ? wolę spytać zanim zacznę szukać przyczyny sam i rozbierać i sprawdzać  Pozdrawiam 
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj