News
henryk23161

Hurlimann 910.6 xt - Silnik zgasł i nie chce odpalić

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
henryk23161    0

Podczas orki zgasł i nie chce zapalic . Rozrusznik kręci ale nie łapie .. Czy ktos sie spotkał z podobnym problemem ? prosze o odpowiedz i podpowieć co ewentualnie trzeba wymienić , bądz sprawdzic

henryk23161    0

Podczas orki zgasł i nie chce zapalic . Rozrusznik kręci ale nie łapie .. Czy ktos sie spotkał z podobnym problemem ? prosze o odpowiedz i podpowieć co ewentualnie trzeba wymienić , bądz sprawdzic

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    206

Na początek najgłupsza sprawa jak paliwo w zbiorniku ile go jest... Po za tym mógł się zapowietrzyć: zapchane filtry czy gdziekolwiek w przewodach z powodu jakiegoś syfu w baku.

wojtal24    379

a sprawdzikes paliwo filtr paliwa pompke odpowietrzyles go przewody i złącza paliwowe czy sie cos nie rozszczelnilo i nie ciagnie powietrza sprawdz korek wlewowy czy odpowietrznik nie jest przypchany a nie od razu zakladasz temat i podajesz w nim bardzo malo informacji nikt tu nie jest cudotworcom

ZETOR TEAM

Piechu    43

Albo filtry do wymiany albo przewod paliwowy sie zatkal.Odkrec lekko filtr i pompoj pompka. Mogl jeszcze przewod udzkodzic i lapie powietrze

henryk23161    0

paliwo dochodzi, czyli przelewem idzie do zbiornika, tylko tak myślę ze było zapchane sitko w pompce zasilającej tylko ze jak przekręcę kluczykiem do zapalania ,to komputerek czyli sterownik  gazu włącza się i wyłącza  

Edytowano przez henryk23161

Jarecki88    192

A wentylator silnika się kręci? Ciśnienie oleju gaśnie? Bo jak nie to te silniki tak będą robić, jak Twój teraz.

BomV    118

jak kręcisz to na pompce paliwowowej ktora podaje paliwo musi byc prąd sprawdz to! nic innego byc nie może skoro paliwo dochodzi 

BomV    118

ale pompka zasilająca jest elektryczna czy mechaniczna?

BomV    118

to jeśli w układzie paliwowym nie ma NIC elektryki to musisz dalej sprawdzać cały układ spróbuj pompować pompką i jednaczesnie kręcić może zlapie a jeśli zgasnie po pompowaniu to pompa wtryskowa poszła.

iron    819

ale pisał że gaz elektryczny jest to i odcięcie zapłonu jest takie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dzejka88
      Witam niedawno wraz z ojcem kupiliśmy ładowarkę teleskopową jcb 536-60 agri-super z 2009r.Mamy problem nie wiemy czy to ma tak być bo podczas jazdy kiedy chcemy zmienić kierunek jazdy ładowarka z tego co wiem sama wychamowac po czym u nas jest szarpniecie z czego nawet mozna poleciec przez kierownice.Jest to nasza pierwsza ładowarka  proszę o pomoc.
    • Przez PronarekP5
      Opinie użytkwników i osób postronnych na temat :
      -spalania
      -dostępu do części
      -obsługi codziennej
      -awari

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :lol:
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Skroll123
      Witam mam problem z moim silnikiem ponieważ nie mam jak ustawić kąta wtrysku ponieważ go niechcący go przedstawiłem. Problem polega na tym że nie mam oznaczenia GMP na kole zamachowym da się to jakoś inaczej ustawić lub zaznaczyć? 
    • Przez majak
      Pytanie do użytkowników Fiata - gdzie jest zlokalizowany czujnik świateł stop. Patrzyłem pod kierownicą, w obrębie pedału hamulca, ale nie nie znalazłem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.