barti7776

zakup prasy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
barti7776    0

Witam chce kupić prase rolujaca do 25 tyś doradzcie co najlepiej kupić myślałem cos o sipma metal-fach krone , wiązanie siatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

No tanie nie są łańcuch główny kompletny oryginalny nowy 7 k zł. Na ile bel oraz jaki ciągnik ma chodzić przy niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan23    1

Jak masz możliwość to kup krone tylko weź 130 ma szeroki podbieracz, sam mam i nie narzekam, a co do części to drogie są tylko
części orginalne a można kupić dobrej jakości zamienniki dorównujące orginałom które nie są droższe od części do polskich pras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
das21    47

osobiście posiadam krone kr125 robi rocznie cos koło 800 bel a łącznie u nas zrobiła już z 3000 bel i jedyne to wymienilismy główne łożysko na tak jakby walę napedzajacym lancuchy, ale tylko z przezornosci bo by jeszcze wytrzymalo z 500 bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonek    5

Nie lepiej przy takiej ilości to sobie zamówić usługę. masz lepsza jakość beli bo po sipmie nie będziesz miał fajnego bala i bez noży i sznurkiem. a tak masz noże i siatka i juz jest lepsza jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti7776    0

Wole kupić bo pojade prasowac kiedy chce mam jeszcze kostkę sipme ale zbyt dużo tego i chce trochę beli słomy siana i może sianokiszonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
das21    47

u nas krone na początku chodziła z c360 i szczerze mówiąc szału nie było. teraz już chodzi z 8111 i jest poprawa w wydajności i jakości bel i myślę że te 80km jest akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti7776    0

A byscie powiedzieli na temat sipmy ? ;) bo nie miał bym problemu z częściami jestem okolic Lublina a w Lublinie jest sipma i jak nawet cos w kostce się popsuhe to dam dostane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Sipma to tylko czerwona, ponieważ jest wytrzymalsza niż te zielone. Zetor w zupełności wystarczy do krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

moim zdaniem lepiej bierz krone kr 130, bo sipma ma słabszy zgniot, no i ma haki a sipma czerwona nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

Miałem siema clasik 14 lat była u nas od nowości i szczerze nikomu nie polecam. A siatka to tragedia co parę bel postój bo albo wiatr wywiewa albo siatka do środka się zwija. A na wypisanie wszystkich awarii dnia mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kucharz457
      Witam serdecznie 
       
      koledzy przymierzam sie do zakupu prasy rolujacej bedzie to prasa uzywana  kwota jaka chce przeznaczyc na nia to okolo 18tys zł 
       
      bedzie pracowac na okolo 20ha pol i okolo 25ha łak 
       
      chcialbym wiedziec jaka bedzie lepsza tansza w utrzymaniu pasowa czy lancuchowa jakie sa zalety i wady
       
      sianokiszonki raczej nie zamierzam robic ale moze sie zdazyc raz po raz
       
      fajnie by bylo gdyby owijala siatka ale nie jest to konieczne  

      pozdrawiam i czekam na wasze zdanie i propozycje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj