SZWAGIER1999

Co wybrać renault case inny

Polecane posty

Witam wujek poszukuje ciągnika w przedziale mocy 140-160 km w oko wpadł mu ciągnik renault ares 815 RZ za 74 tys z tej ceny nie można odliczyć VAT (2002r 9000 motogodzin 155 km amortyzowana kabina przedni tuz opony tak na oko 60-75 % ) opinie o tym ciągniku sa raczej dobre w serwisie powiedzieli ze są to maszyny godne polecenia ,mi natomiast bardziej sie podoba ciągnik case mxm 140 za 68 tys netto( 140 km, 2004 r, 7500 motogodzin, amortyzacja kabiny i przedniej osi opony tył 85% przód 60-70%) case ma dobrą opinie o modelach MX natomiast o MXM mało jest w internecie.Mam pytanie który ciągnik bardziej sie opłaca kupić pracować będzie on narazie na 70 ha lecz w przyszłości i na większym areale ,Renault juz oglądaliśmy i jest to bardzo fajny traktor case jest jeszcze do obejrzenia ,na co zwracać uwagę przy oglądaniu,a może polecicie coś innego w podobnych cenach (oprócz john deere ,wujek nie chce takiego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

kolega ma aresa 816 od 2007 r.jedynie co mu padło to pompa wtr.i problem z wtyczką od kompa od kurzu i wilgoci silnik gasl i tracil moc.teraz przeniósł komp. do kabiny i jest ok. po za tym dzisiaj z nim rozmawiałem i mówił że olej mu cieknie z przedniej zwolnicy trochę i to tyle. co do case napewno nie lepszy jesli chodzi o silnik jesli to jest taku sam jak w nh tm 175 .podobno lubia popychacze hydrauliczne padać a wtedy nawet może głowicę rozwalić po za tym wtryski niby po 6000 powinno sie na nowe wymienić. tyle wiem od uzytkownika nh tm175 .może wypowiedzą sie inni .acha w clasie jaki reni skrzynia szarpie jeśli nie kalibrowana była ale to raczej w każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Mój sąsiad miał 825 Rz. Użytkował go 5 lat i żadnych awarii poza jak już wspomniano lekko cieknącą zwolnicą z przodu. Naprawiał mu to serwis. Tak ciągnik mimo prawie 10 tys godzin śmigał pięknie. Miałem nim nawet okazję u siebie zaorać kilka ha jak mój nawalił w ubiegłym roku. Kabina super cicha i wygodna obsługa prosta i bez zarzutu, do tego dość niskie ceny na rynku. Teraz zakupił 2 nowe Claasy 120 i 235 koni i renia stoi w komisie u handlarza :http://otomoto.pl/oferta/renault-ares-826-rz-tuz-igla-ciagnik-rolniczy-ID15HYtI.html. Jakbyś był zainteresowany dam namiary na właściciela, na pewno byłoby sporo taniej jak w ogłoszeniu.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj