Skocz do zawartości
Marcin007

Deutz Fahr Agrotron 135 mk3-Problemy z elektryką

Polecane posty

Marcin007    0

witam
posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam

Sprawdzałeś przekaźniki? Może któryś ma zwarcie. Przekaźniki są takie same więc zlokalizuj odpowiedni przekaźnik który jest odpowiedzialny za światła oraz wycieraczkę i podmień go z jakimś innym.

Wiadomość z agroFakt.pl

Każdy działa? sprawdzałeś? podmieniałeś?

A co do świateł to patrzałeś bezpiecznik? 

Następna sprawa pracochłonna, ale jak wszystko sprawdzone to pozostaje Ci kolego iść po kabelkach i sprawdzać. 

O właśnie mi się przypomniało. Napięcie do wycieraczki masz za silniczkiem czy przed silniczkiem? bo może zwarcie robi silniczek ?

Innych możliwości nie widzę

Edytowano przez MARIO-MECALAC

Arek    113

Do wycieraczki +12 idzie jednym czy dwoma przewodami?

Co do włącznika świateł to sprawdź czy na złączu płyty bezpieczników wychodzi napięcie na włącznik.

kuba3211    0

Odswieze temat gdyz mam problem z elektryka.. Nie dzialaja mi kierunkowskasy i swiatla awwryjne... Gzie znajduje sie prawdziwy przerywacz??? To ten modul o numerze 14 na samym dole plytki z bezpoecznikami (6 Pinow)??? Bo to niby przerywacz.. Ale gdzies w tym agrotronie jest jeszcze modul wspomagajacykierunki ( jest wiekszy i na 11 Pinow) lub co moze byc przeczyna braku kierunkow ????

Witam, posiadam DF Agrotron 106. Podczas wczorajszej pracy na polu zgasły wszystkie światła, licznik zatrzymał sie na ostatniej prędkości, wskaźnik temperatury również natomiast prąd na rozrusznik jest podawany gdyż kręci lecz nie chce zapalić. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu? Jest  jakiś główny bezpiecznik gdzie przy silniku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cccepik
      Witam znajomy ma DF Agrotron 90 z 1999roku problem następuje po zmianie profilu przednich opon z 85 na 70 dodam że tylne opony nie były zmieniane i mają 420/85/38. podobo coś tłucze i szarpie podczas włączania przodu. pytanie moje jest następujące czy da się w tym modelu przestawić stałą kół???
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią! 
    • Przez Karol123456
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie poprawnego wyregulowania sprzęgła w ciągniku deutz dx85. Mianowicie, po wymianie tarczy oraz regulacji łapek zjechałem ciągnik. Okazało się, że aby ciągnik poprawnie wysprzęglał trzeba podciągnąć sprzęgło na maxa (a i tak sprzęgło "bierze" nisko). Moje pytanie: Czy w trakcie zużywania tarczy sprzęgło należy podciągać (w moim przypadku niemożliwe), czy popuszczać? A może jak tarcza będzie cieńsza to w moim przypadku w przyszłości nie będę mógł wysprzęglić?
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie potrzebuje opinii o prasach deutz fahr dokładnie mi chodzi o ten model deutz fahr 4.60 mogą być również inne modele pisać wszystko co sądzicie o nich