andrzej_j

Claas ares 725/826 oplaca sie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
andrzej_j    0

Witam.

Zastanawiam sie nad zakupem ciągnika http://olx.pl/oferta/renault-ares-826-rz-sprowadzony-CID757-IDbPsL5.html

Co o tym myślicie?

Ktoś ma jakieś doświadczenia z tą skrzynią? Nie licząc robocizny, ile mogą kosztować części do jej naprawy? (myslę że uszkodzony może być joystick, instalacja elektryczna, co by było tanie w naprawie, sterownik skrzyni, co też raczej by było łatwe w naprawie, jeśli czasem redukuje czasem nie i nie ma innych problemów to obstawiał bym zimny lut w module, czy da się go ewentualnie kupić i ile kosztuje? ewentualnie elementy hydrauliki odpowiedzialne za zmianę biegów, elektrozawór itp.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Ps. piszę tutaj bo ciągnik bliźniaczy z claasami, których jest z resztą więcej.

extrabyk    3252

Kolega miał taką Renówkę tylko z mocą 145 KM. Wyglądała ładnie ale jak zobaczyłem,że filtr hydrauliki był wymieniany prawdopodobie lata temu może jeszcze na gwarancji to olej pewnie też. Mówię mu zostaw to bo bedą problemy. On jednak sie tak napalił, że dał za nią coś ok. 60 tyś. Sprzedawca owszem Wymienił oleje i wszystkie filtry ale to nie działa wstecz więc kolega cieszył się bardzo tak ze 100 Mh... potem zaczęły się takie objawy jak u Ciebie. Naprawa skrzyni pochłonęła ponad 30 tyś. Tak więc ciągnik wyszedł go ponad 90 tyś. a sprzedał go za 50 tyś.

Generalnie bardzo fajne ciągniki ale za tą cenę z takimi objawami to gruba pomyłka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nikxex007
      Witam. Chciałbym się zapytać co sądzicie o Claasie Arionie 640? Wady i Zalety. Z góry dzięki za komentarze. 
    • Przez LukmenTV
      chciałbym się dowiedzieć jak ustawić CIS w claasie arion 630 aby spowrotem po zatrzymaniu sie wracał do zadanego biegu. ustawiłem podstawowy bieg C2, jadę przełączam biegi az do D6 i po zatrzymaniu wraca mi tylko do D1 a nie C2. z D1 ciężko jest ruszyć i za kazdym razem musze klikać biegami w dół. nie mam pojęcia juz jak to ustawić. wchodziłem w kazdy folder na wyświetlaczu i nigdzie nie ma nic aby to ustawić.
    • Przez CLAASIK610c
      Witam. Chciałbym dowiedzieć się jak kalibruje się skrzynie biegów w Claas Arion 610 c.

• Przez zyzek
      Czy to normalne, że po przejechaniu około 8km z dużą szybkością, olej w skrzyni jest już mocno rozgrzany? Da się trzymać przewód ręką, ale jest już gorący.
    • Przez 343
      Witam.Wie ktoś jak skalibrować noże sprzęgło w claas ares 836rz.Szukałem na forum to tylko znalazłem jak skalibrować rewers i kalibracje sprzęgła w młodszym typie ciągnika.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.