Skocz do zawartości
B2rT

T25 Klakson i światło stop

Polecane posty

B2rT    0

Witam, 

mój problem polega na tym iż gdy włączę mase to klakson oraz światło działa tak jak być powinno, ale gdy nie ma kluczyka w stacyjce nie działa nic ( to jest akurat dobrze ) problemem natomiast jest to że jak odpale ciągnik w tym momęcie automatycznie przestaje działać światło stop i klakson, wtedy musze wyciągnac kluczyk zapalania i wcisnąć go jeszcze raz i już jest ok. Co jest nie tak?

Prosze o pomoc z problemem. Z góry dziękuje. Pozdrawiam. 

B2rT    0

No dobra, ale co z tym mam zrobić?
Myślałem żeby zmienić zasilanie na klakson i światło stop, oczywiście przez bezpiecznik. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Kristoffer    4

Pewnie że tak możesz zrobić a jeszcze prościej jak byś odnalazł przewód od stopu przy stacyjce i dał go do zasilania przy stacyjce .

B2rT    0

Zrobiłem tak: masę która była przykręcana na jedną śrubkę w obudowie całej stacyjki przedłużyłem kablem i dałem ją bezpośrednio do głównej masy pod maską i teraz jest ok, nie ma już tego problemu, nie wiem czy pozbyłem sie problemu już na dobre czy na jakiś czas, czy w ogóle to jest jakiś zbieg okoliczności, bo może gdy tam grzebałem coś niezamierzanie poprawiłem i działa, czy po prostu wina nie leżała po stronie zasilania lecz po stronie masy, nie wiem, działa to działa ;)

dzięki Panowie za odpowiedzi, Pozdrawiam. 

zbyszekbrzuze    110

Masa jest od guzika klaksonu. Aby zasilanie było ciągle na stop i klakson musisz przełączyć szary przewód na śrubkę z niebieskim  pod stacyjką

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się