kkuba

Spomlek Młynary/Elbląg

Polecane posty

kkuba    5

Witam koledzy. Wiem że jest już temat o tej mleczarni ale ostatnia odpowiedź jest z przed dwóch lat więc mogło się coś pozmieniać. Jak jest z tą mleczarnią, chodzi o terminowość płatności, jak z ich uczciwością względem badania mleka? Mam okazję do nich przejść, tylko nie wiem czy warto? Wiem że chętnie przyjmują oraz że trzeba na początku wpłacić im tzw udziały tj. około 12 tyś, może ktoś wie coś więcej. Z góry dzięki :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez angus
      **jeżeli to złe miejsce proszę moderatorów o przeniesienie**

Otrzymaliśmy dziś powiadomienie, że trakcie bieżących kontroli gospodarstw produkujących mleko sprawdzane będą dokumenty deklaracji zgodności dla poszczególnych elementów dojarki, które jednoznacznie określą, że stosowany sprzęt udojowy wykonany jest z materiałów wykluczających możliwośc zanieczyszczenia mleka substancjami toksycznymi.
      Czy ktoś posiada taki dokument, mógłby pokazać jak to wygląda?
      Dodam, że doimy starą dojarką konwiową. Konwie i pulsatory są jednej firmy, gumy strzykowe innej, węże mleczne jeszcze innej... Do kogo się zwrócić o takie dokumenty ??
    • Przez adeq15
      witam ma do was pytanie mam znajomego który chce miec obore pod oczena co musi zrobic a by to uzyskac ja slyszakem ze musi kupic jaluwki zacielone i musie miec ih conajmniej cztery na doplaty a 20 zeby miec obore pod oczena czy to prawda??
    • Przez mlodyrolnik21
      Proszę pisać kto należy do mlekovity i do jakiego oddziału i takie różne ciekawości które dotyczą tej dużej firmy mleczarskie . I co się dzieje w tej firmie
    • Przez sylwek111
      Witam..mam problem z mlekiem od krów.. podczas badania w mleczarni wykryło u mnie wodę w mleku.. Nie dolewałem wody.. z dojarki też nigdzie nie spływa woda.. badałem pojedynczo krowy i wykazuje u nich.. z czego to się mogło wziąć...?? Miał ktoś może podobny przypadek?
    • Przez Gadom
      Poszukuję dobrej firmy produkującej półautomatyczne nalewarki do mleka. Ewentualnie z dodatkową opcją zakręcania nakrętek. Mowa o butelkach 0,5 oraz 1 litr. 
      Maszynę mógłbym wynająć lub kupić. 
      Z góry dziękuję za podpowiedzi. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.