Skocz do zawartości

Polecane posty

Piotrek1985    4

w instrukcji masz opisane wszystkie zaczepy 

i dopuszczalne obciazenie statyczne na zaczep

przesówny ma ok 2000kg

a ten co pokazałeś to 736kg!

najlepszy byłby zaczep hakowy (tzw. hitch) 3000kg

bez powodu tam niema dużego oka na hak w rozrzutniku

A zrobisz jak uwazasz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klocek1231
      Witam, od niedawna jestem właścicielem Zetora Forterry 11441. W gospodarstwie posiadam jeszcze 2 inne ciągniki. Skrzynie w tych ciągnikach zalane są olejem Agrol U.  Tu pojawia się pytanie, czy olej ten nadaje się do tego Zetora? Czy uzywa ktoś w takim zetorze taki olej przez dluzszy czas?
      POZDRAWIAM
    • Przez Rolnikkv
      Witam 
      Posiadma gospodarstwo ok 30h i planuje właśnie zakup ciągnika po  rozeznaniu się w cenach zdecyduję się jednak na coś używanego gdyż ceny tych nowych ciągników są dość wysokie. Chcę coś o mocy ok 110-120KM i przeznaczeniu na ten cel do 100tyś. Co byście mogli mi polecić? 
      Zastanawiałem się nad case mx i forterrą 
    • Przez Rolnikkv
      Witam! Potrzebuje opinie o zetorze forterra 11441 oraz modelach poliftowych (tych w nowej masce ).
      Które z nich są lepsze? I czy lepiej dożożyć i kupić nowszy model? 
    • Przez pala92
      Witam. Czy kalibrowal ktoś sprzegla jezdne w forterze hsx 140? Moja ma ok 1500 godzin i zastanawiam sie czy to juz nie czas na kalibracje. Niestety nie mam instrukcji i nie moge zobaczyc jak dokladnie to sie robi. Proszę o pomoc
    • Przez rabit500
      Witam
      Mam problem z ehr w moim zetorku forterze. A mianowicie nie działa mi ehr poprostu umarł. Nie działa sterowanie z kabiny ani z błotników jakby ktoś mógł podpowiedzieć gdzie jest jakieś wyjątkowo wrażliwy punkt tego układu bo przejrzałem instalacje i nic specjalnego nie wpadło w oko. Powiem że uszkodzony był alternator i nie było ładowania (uszkodzony mostek). Jutro podrzucę numer błędu jeśli uda mi się go odczytać.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.