Mialek

New Holland T6.165 vs. Case Maxxum 115/125 Multicontroler

Polecane posty

Ziel    115

Pamiętaj że ten twój zetorek to ma przynajmniej 20% strat mocy na przekłądni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Miałek tak coś od Ciebie Ci powiem ;) Bierz Kubotę ale tą co ma 6l pojemności , mega oszczędna , u mnie w tę susz i naprawdę Ciężkie warunki spaliła 17 l na ha , w 4 obrotowej z agromaszu , podczas gdy steyr 200km , 5 obrotowa , spalił 20 l na ha i to w bezstopniówce ;) ,  wg mnie jak dla Ciebie nie ma sensu brać więcej niż 4 gary ;) a od siebie Ci powiem , że da się i 50 ha obrobić 1 ciągnikiem 105km mając sprzęt ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Mialek jeśli masz taki sprzęt to oczywiście że t6. Ja mam 34 ha i obrabiam renią 110.54, w tym roku też chcę ją wymienić na t6 165. Nie wyobrażam sobie t5 z 4 skibową obrotówką. Wiem że w tej chwili będzie trochę za duży na ten areał ale mam duże maszyny i t5 nie pociągnie, a do tego co roku dokupuje 4-5 ha i trochę dzierżaw tak więc nie chce za 5 lat szukać kolejnego traktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialek    1

Nie pamiętam dokładnie ale z tego co mi świta to: miękka oś, przedni tuz, klima, górny łącznik hydra, 4 par hydra, electrocomand 17x16, za dość spoko pieniądze jest ładny ciągniczek ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

dziwna mi ta cena trochę O.o. znajomy kupuję t6.120 z turem i płaci 260netto. Ja jak kupowałem t6.120 to placilem coś koło 205tys netto więc coś kręcisz z ta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Patryk1222 z tymi głupimi to nie przesadzaj. Ja potrzebuje t5 a nie t6 i żeby t6 był tańszy to i tak go nie kupię bo jest za duży do prac, które ma robić. Istnieje coś takiego jak określenie potrzeb, a kupić taki sprzęt, żeby był jak największy to dopiero głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Jak dla mnie możesz sobie kupić nawet ogrodnika...

Chodziło o to że T5 kosztuje od 180 netto a T6 na sześciu cylindrach 200 netto i do prac polowych wiekszy zawsze lepszy a do ladowacza to inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez RU68
      Witam mam już jakiś czas pług pottinger servo 35 już coś zaorał ma jeszcze fabryczne lemiesze ale co dziwne lemiesze do wymiany - normalne lecz piersi i odkładnice też pytanie brzmi lemiesze takie dobre czy reszta do niczego części na jeden korpus dostępne prawie  tylko oryginały (brak zamienników )ale ich cena to nawet określenie horror jest słabe.Czy ktoś już  spotkał się z takim przypadkiem normalnie około 5-7 dobrych lemieszy wymiana piersi a po 15 lemieszach odkładnica  wiec przestrzegam innych naiwniaków że POTTINGER to coś nadzwyczajnego  .Jedno co muszę przyznać to na glinach i rędzinach gdzie inne pługi ryją ten jednak orze bez problemu i to jedyna zaleta ,ale musi być ustawiony odpowiednio a to już nie lada wyczyn  nawet serwisanci biorą dystans  
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj