Skocz do zawartości
Leszkoooo

problem z rozdzielaczem zetor 7245

Polecane posty

Leszkoooo    0

witam do czego służy ta sruba    mam problem  z podnosnikiem  w 7245 zetor dusi silnik chydraulika jesli nie cofne wajchy od podnosnika delikatnie do tyłu 

śruba ta jest w rozdzielaczu 

post-144471-0-73296500-1447679974_thumb.jpg

Edytowano przez Leszkoooo

sebe1033    62

to chyba rodzaj zderzaka do regulacji tej dźwigni co się o nią opiera , ale ja tu bym nie szukał problemu może po prostu masz cos nie tak z zaworem zblokował się czy co skoro ciągnik ci dusi ale to tylko na minimalnych obrotach

Leszkoooo    0

własnie ze nie  nawet przy 2 tys obrotów słychac jak dusi    gdy  chce obrócić płóg to  taksamo  musze cofnac raczka bo go  nie obróci 

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    62

to może masz za ciężki pług ;) , a sprawdzałeś bez obciążenia co się dzieje tzn podnosiłeś to końca na pusto :huh:

może jak masz za ciężki pług to nie daje rady podnieść do końca i nie możesz obrócić bo 2 rzeczy na raz nie zrobi zetor , a jak lekko cofniesz to nie podnosi i możesz obracać pług

sebe1033    62

dziś sprawdzałem jednak pod obciążeniem jednak jak podnośnik podnosi a weźmiesz wajchę od zewnętrznej hydrauliki to ona dzziała a podnośnik stoi

sebe1033    62

to może coś z zaworem bo jeden jest przy pompie a drugi przy cylindrze , mi tam 7211 nigdy nie zdusiło może coś tam czuł przy minimalnych obrotach ale przy 2000 silnika nie zdusi , ale może ci chodzi że delikatnie dusi nawet na pusto jak belki podniesiesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się