Skocz do zawartości
News
AdGraPL

CLAAS: Dlaczego lecą łuski pszenicy z ziarnek

Polecane posty

romek6340    203

O ustawieniach kombajnu masz dużo tematów... Tak z ciekawości jaki to kombajn?

Łuski z pszenicą to chodzi Ci o to, że ziarka są niewymłócone do końca?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez luki8859
      Witam. Poszukuję opinii użytkowników  na temat nowych kombajnów Claas Tucano 320/420 i New Holland TC5.80 lub CX 5.80. Który lepiej wybrać? 
    • Przez robert1226
      Jak lub czym uszczelnić .
      Paliwo cieknie ze zbiornika w tym miejscu gdzie jest podłączony przewód od zasilania .
    • Przez mati123861
      Witam. Potrzebuję zaczerpnąć informacji na temat przygotowania kombajnu Claas Mega do kukurydzy. 
      W kombajnie zamontowałem osłony bębna, wymieniłem klepisko segmentowe na kukurydziane, zaślepiłem wy chwytacz kamieni zmieniłem górne sita na żaluzjowe kukurydziane. W tamtym sezonie kosiłem na górnych sitach kukurydzianych a dolnych zbożowych lecz dolne sita mi zaklejało. I o to moje pytanie czy da rade kosić tylko na górnych sitach? i czy jest możliwość wyłączenia podajnika kłosowego? Prosił bym o informacje posiadaczy kombajnów claas jak najlepiej przygotować kombajn pod kukurydze. Pozdrawiam
    • Przez Marecki2922
      Witam , mam pytanie do posiadaczy claasa mega otóż mój egzemplarz ma problem z pobieraniem materiału , kosa tnie ładnie ślimak w hederze też ładnie przemieszcza słomę i dalej zaczyna się problem  , podajnik pobiera słomę ale większość materiału wraca górą podajnika , wygląda to tak jak gdyby pierwszy bęben młócący nie pobierał słomy  dzieje się to szczególnie w niskim i słabym zbożu którego w tym sezonie raczej nie zabraknie 
    • Przez BaRtEk7710
      Wiatam.Chciał bym się zapytać o czujnik wysokości cięcia w claas mega bez poziomowania hederu .Gdzie on się znajduje , jak wygląda ,jaka jest jego cena , jak działa .Jeśli można prosił bym o jego zdjęcia .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.