janek-nowicjusz

Deutz Fahr Agrotron 6.45s - brak kierowania i podnoszenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam!

zakupiłem niedawno ciągnik Deutz Fahr Agrotron 6.45s i ma problem z kierowaniem (brak wspomagania) i z podnoszeniem (podnośnik nie działa. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Kupiłes  i od  razu nie  działało  ?  czy  popsuło sie  póżniej ? kontrolki jakieś  świecą? jeśli  stan  oleju  ok  , proponowałbym   zmienić  filtry ... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem to nie działał podnośnik. Kierowania zabrakło po zjeździe z naczepy przy rozładunku. Po zapaleniu nie świecą żadne kontrolki. Filtry wymieniał poprzedni właściciel bo też myślał że przez to nie działała podnośnik, ale nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiecie gdzie w tym modelu znajduje się zawór ssący? Bo znajomy mi podpowiedział że może być on zapchany i to jest przyczyną tych wszystkich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.Kolego miałem taki sam problem ze swoim ciągnikiem 6.30  , są to objawy padniętej pompy hydr.przy okazij proponuje  zrobić przegląd skrzyni ponieważ mogą być opiłki  w oleju i oczywiście filtry.I pamiętaj  żeby nie lać jakiegoś taniego oleju ponieważ mogą być problemy ze skrzynią dużo poważniejsze jak masz więcej pytań pisz śmiało .Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem dziś pompę i zawiosłem do sprawdzenia. Jutro mam wiedzieć czy da się ją uratować. Wyjąłem też filtry i na dnie oprócz opiłków były kawałki metalu - takie powyginane cienkie blaszki. Skąd one mogą być i co się stało że one się znalazły w filtrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mieli ci się coś już w skrzyni.Skrzynia w tym ciągniku jest bardzo skomplikowana  i nie polecam  oddawać do naprawy byle komu bo może cię naciągnąć na dodatkowe koszty .  Jak swój naprawiałem w serwisie  w którym zakupiłem agrofarma 410 i cenowo wyszło bardzo przyzwoicie.  a z jakich  rejonów Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, nie jest to az taka skomplikowana skrzynia


Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze świętokrzyskiego. Mój Deutz jest z 96r. więc raczej serwis nie wchodzi w rachubę bo mnie wyśmieją że stary ciągnik będę serwisował :) Zobaczymy dziś co się okaże z tą pompą a później będę dalej myślał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Miałem dać znać jak rozwiąże swój problem. Otóż przyczyną braku kierowania i podnoszenia była uszkodzona pompa (i zasyfione filtry). Pompę na szczęście udało się zregenerować, filtry i olej zakupiłem nowe i ciągnik (odpukać w niemalowane:)) działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj