Polecane posty

mfek3050    163

Witam. Mam problem z odpaleniem, ciągnik odpala rano od kopa, jak go zgaszę, to gdzieś po 15-20 min to nie mogę go odpalić, ponieważ jest przypowietrzony, wymieniłem pompkę paliwową i jest dalej to samo, nie wiem co mam zrobić z tym. Czy może mieć coś wspólnego korek od zbiornika paliwa? Bo jak go odkręcę i zakręcę z powrotem to ciągnik zapali normalnie. Czy może być inna przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

najpierw odpadł go bez korka i będziesz wiedział czy to wina korka czy coś innego instalacja paliwowa jest nie szczelna


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Hehe to jak odkrecisz i zakrecisz korek to odpali... a jak zostawisz otwarty bak to nie odpali? to sie kupy ani d*py nie trzyma :P

tam filozofii nie ma... jak już pompke wymieniłeś to zostaje pompa wtryskowa ewentualnie waż z baku do pompki. Mi się przełamał zaraz na przy króćcu wychodzącym z baku

W 3P przytkał mi sie filterek w pompie wtryskowej który znajduje się w króćcu zasilającym pompe wtryskową... taka siateczka

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A może syf w zbiorniku przytyka dopływ paliwa na zimnym wszysttko jest na dnie i nie dostaje się do smoka a jak po pracuje paliwo jest w ruchu i może przyssac jakis brud to jedna z teorii. Sprubój podłączyć zasilanie paliwem z innego źródła dajmy na to z jakiegoś baniaka z paliwem i wtedy możesz wyeliminować zbiornik. Tak wogóle powiedz czy to nagle się stało czy przez jakiś czas zaczynało się ujawniać więcej szczegułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Stało się to nagle. Zbiornika nie czyściłem ani razu od kupna, a czy poprzedni właściciel czyścił tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja w swoim też mialem syf i w pewnym momencie tak mnie zdenerwował bo podczas orki co pół godziny a może i to nie zapowietrzał się w końcu wyjąłem caly smok z pływakiem i na końcu zamontowałem filterek od odstojnika paliwa z c-330 i już chyba ze 4 lata nie mam żadnego problemu i nie muszę tak uważać czy idealnie czysty ON leję bo itak nie zaciągnie brudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Caly ten kosz z plywakiem latwo zdemontowac ? Trzeba ruszac kabine ? Pytam bo mam problem ze wskaznikiem.

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

No tak, tylko czy po odkręceniu go od góry wyciągnę go bez problemu ? Jak szukałem to całe te ustrojstwo jest dość długie, a miejsca tam  za dużo nie ma.

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

nie wyciągałem tego ale wg mnie na relaksie to wyjmiesz... pręt pływaka cieniutki to w dużym otworze baku bez problemu wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Przerabiałem problem zapowietrzania i przyczyną był bród. Trzeba wyczyścić zbiornik, ma duży korek spustowy po lewej z przodu. Odkręcic zlać paliwo (podstawić wanienkę) potem to samo paliwo wlać z powrotem przy odkręconym korku, bardzo dobrze wymywa się zbiornik.

"Smok" wychodzi bez ruszania zbiornika, trzeba tylko odkręcić okienko w kabinie nad tym czujnikiem, nie wychodzi tak na relaksie ale wyjdzie.

Ostatnia sprawa to pompka zasilająca, ona odpowiada za to żeby paliwo nie cofało się do zbiornika i wystarczy mały paproszek który utknie w zaworku i już klapa, więc trzeba czyścić siteczko które jest w pompce.

Po wypłukaniu zbiornika i założeniu nowej pompki (stara się smarkała olejem) moje problemy z zapowietrzaniem się skończyły 

@sznajdik dobry pomysł z tym siteczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj