Polecane posty

damianoooo    4

z hydropackiem to nawet mowy niema sam agregat 1600 a jeszcze siewnik na hydropack to niem najmniejszych szans :) Ruski za mocnych podnośników nie mają. Może unia cut ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianoooo    4

Tomasz78 nie zapominajmy o tym, że tależówki powyżej 3m takie jak unia cut, akpil czy inne renomowane firmy polskie i zachodnie mają belki zaczepowe cat 3 więc pytanie moje brzmi: Jak chcesz przyczepić taką maszynę do mtz 82 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianoooo    4

Niby żaden pod warunkiem że jest wyciągana bo jak nie to już jest problem :)


Żaden problem pod warunkiem, że belka jest wyciągana a nie na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Agro masz ma kompaktowe  właśnie na wałku  ,ale każdy mozna przerobić ,te na sworzniach oddzielnych wystarczy dorobić dystanse do maszyny i cieńszy bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu127    80

akpil Tiger 3m ma zaczep na I i II kat. wiem bo sąsiadowi po nią jechałem. on jeździ z tym właśnie pronarem 82 tsa ze standardowym obciążeniem i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nowe agro masze nie maja wałków. Tylko otwory na bolce. Z zaczepieniem nie będzie problemu. Z tego co pamiętam sa otwory na grubsze i cieńsze bolce. Sama talerzówka z wałem bez hydropaku jak najbardziej. Ruski da radę. Choć pojechać za szybko nie pojedzie. No chyba, że po wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianoooo    4

dokładnie :D zależy od maszyny jaka to będzie talerzówka :P w takiej starodawnej 3.2 da rade mtz 82. ale przyczepmy mu unie cut 3.2 i zobaczymy co się będzie z nim działo :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2242

ja 120 km ciągam staltech 3,5m i na piachu ma co robić

 

 

Bo piach, a glina czy inna cięższa gleba to co innego.

 

3m na zwykłym podnośniku z hydropakiem czy bez da rady. Różnicę bedzie robić wał. Oczywiscie mówię o zrywaniu ścierniska, bo w świeżą orkę już problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dołączę się do tematu tez mam zamiar kupna agregatu talerzowego tylko czy mój MF 3070 da rade z agregatem 2.7 + siewnik gleby mam ciężkie i lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kolego a konkretnie do czego potrzebujesz ,Agregat talerzowy nie jest uniwersalną maszyna i do uprawy pożniwnej jest jak najbardziej wydajny natomiast do siewu ,nadaje się lepiej na glebach cieższych ,na piaskach wzrasta jego zapotrzebowanie na moc to jedno ,a drugie czy chcesz śiac bez orkowo ?jesli tak to szerokość mi podpowiada siewnik Poznaniak a to sie do tego nie nadaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. podłącze się do tematu. Na co patrzeć przy kupowaniu agregatu talerzowego? będzie on bez hydropaku ,szerokość 2,5m - 3m. Z ceną chcę się wyrobić do 15 tyś netto. Klasy ziemi od 1 do 4a  i są to ziemie o średniej zwięzłości. Ciągnik 6 cylindrowy 120KM  udzwig 6t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek4711
      Witam
      Poszukuję agregatu bezorkowego do ursusa 1614. Czy waszym zdaniem agregat szerokości 2.5 m (7lap ) będzie odpowiedni do tego ciągnika? Dodam że gleby 4 5 klasa .Nie wiem czy sobie poradzi żeby w miarę rozsądnie pracować na 25 cm
       
    • Przez jarekvip99
      Zastanawiam sie nad gruberem i stad moje pytanie czy lepiej Mandam kus czy Unia kos? maszyny uzywane 3metry na sprezynach (unia juz ten model nowszy nie ze sprezynami do gory tylko na plasko) no i unia ma talerze krancowe a mandamy starsze nie. obie maszyny na dziobach a nie sercowkach. co lepsze i lepiej daje rade w susze?
    • Przez darus74
      Witam, proszę użytkowników w/w brony o opinie. Potrzebuje opini na temat nowych piast na łożyskach stożkowych i wału doprwiajacego croskil wersja gumowa stosowana u Batyry.
    • Przez Szymcio80
      Witam, jakie macie opinie o agregacie ścierniskowym Kwas, rozważam nad wersją 3m z wałem daszkowym. 

    • Przez Michalmeer
      Witam , rozglądam się za agregatem bezorkowy do traktora 100KM w grę wchodzą 2 maszyny 1 Grano system 2m 6 łap 2 Pół grom 2.3 m i 8 łap uprawa na około 22 cm , prędkość około 7-8 km/h , gleby mozaiki , pola bez wzniesień . według badań gleby jest to gleba lekka . Czy ktoś posiada takie maszyny , jak to się sprawdza ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj