johnwest1989

Kubota M9960 - cena części.

Polecane posty

Witam

Chciałbym się dowiedzieć ile kosztują części do Kuboty M9960 najlepiej od posiadacza takiego traktora. Chodzi tu o takie części jak np. alternator, rozrusznik, pompa hydrauliczna, pompa wody,chłodnica, turbosprężarka i inne które mogą się popsuć. Czy możecie mi jeszcze powiedzieć co byście kupili - w grę wchodzą 2 traktory - właśnie ta Kubota oraz John Deere 5090m. Najbardziej właśnie chodzi mi o części i koszty napraw. Jak wypada Kubota w takim porównaniu?

Z góry dziekuję za pomoc.

SZKOPSSON    32

Kuboty nie ma, ale stalem przed podobnym wyborem jakis czas temu, szukałem ciagnika 90 km i jak zobaczyłem kubote odrazu zrezygnowalem, to ciagnik budzetowy. Nie ma ehru, rewers hydrauliczny a wiec to samo co nh td5, nawet wlew paliwa nie jest monolitem jak u innych ze zbiorbikiem tylko to kawalek wygietej gumy prowadzący do zbiornika. Nie wyobrażam sobie oprzeć o to banki 30 l i tankowac, ciasno w kabinie, brak możliwości zamontowania siedzenia pasażera, także bierz jd, napewno jest lepiej wykonany.

Edytowano przez SZKOPSSON

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    3799

Wejdź sobie na sklep internetowy wpisz co interesuje i zobaczysz cenę, a i do innych możesz porównać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agrolfan
      Witam wszystkich. 
      Proszę Was o opinię i rade odnośnie Ciągnika tj. Kubota m6060 oraz New Holand t4.65 powerstar. Muszę już podjąć decyzję kupując na PROW i wciąż się waham.. .który z nich wybrać? Jako pomocniczy oraz z ladowaczem. Jaki polski ładowacz? Jakie plusy i minusy?
      Wszystkim wynoszącym coś do tematu-bardzo dziekuje.
    • Przez Krycho533
      Zapraszam do oglądania  
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
    • Przez Krol295
      Witam kubota m7060 ciagle przepala bezpiecznik od radia zaloze nowy to pojezdze z 30min i bezpiecznik znowu przepalony. Zalozylem nawet wiekszy 15A ale i tak go przepalil. Przepala sie ten z ciagnika, a nie z radia. Co moze sie tam dziac ?
    • Przez DawidBaran
      Witam przymierzam się do kupna ciągnika w przedziale mocy 70-95. Ciągnik chce kupić nowy używany nie wchodzi w grę. W gospodarstwie pracuje ursus 3512 Zetor forterra 115 i MTZ(który został sprzedany i szukam coś na jego miejsce). Podzielcie się swoimi opiniami na temat ciągników w tym przedziale mocy. Posiadacie takie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.