Skocz do zawartości
johnwest1989

Kubota M9960 - cena części.

Polecane posty

Witam

Chciałbym się dowiedzieć ile kosztują części do Kuboty M9960 najlepiej od posiadacza takiego traktora. Chodzi tu o takie części jak np. alternator, rozrusznik, pompa hydrauliczna, pompa wody,chłodnica, turbosprężarka i inne które mogą się popsuć. Czy możecie mi jeszcze powiedzieć co byście kupili - w grę wchodzą 2 traktory - właśnie ta Kubota oraz John Deere 5090m. Najbardziej właśnie chodzi mi o części i koszty napraw. Jak wypada Kubota w takim porównaniu?

Z góry dziekuję za pomoc.

SZKOPSSON    3

Kuboty nie ma, ale stalem przed podobnym wyborem jakis czas temu, szukałem ciagnika 90 km i jak zobaczyłem kubote odrazu zrezygnowalem, to ciagnik budzetowy. Nie ma ehru, rewers hydrauliczny a wiec to samo co nh td5, nawet wlew paliwa nie jest monolitem jak u innych ze zbiorbikiem tylko to kawalek wygietej gumy prowadzący do zbiornika. Nie wyobrażam sobie oprzeć o to banki 30 l i tankowac, ciasno w kabinie, brak możliwości zamontowania siedzenia pasażera, także bierz jd, napewno jest lepiej wykonany.

Edytowano przez SZKOPSSON

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1275

Wejdź sobie na sklep internetowy wpisz co interesuje i zobaczysz cenę, a i do innych możesz porównać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawelsne
      Pytanie dla osób posiadających Roboty lub interesujący się tym.
      Co sądzicie o tych dwóch firmach i której firmy Roboty lepiej funkcjonują ?
    • Przez Pawelten
      Witam

zastanawiam się nad kupnem jakiegoś ciągnika około 110 km, który będzie zwrotny i oszczędny i oczywiście w miare mało awaryjny. Chciałbym taki ciągnik przeznaczyć głównie na koszenie łąk usługowo mulczerem, przy takiej pracy ważna jest mała awaryjność zwrotność no i ekonomia. Słyszałem troszeczke o marce Kubota, że to są dosyć oszczęne i solidne , oczywiście jak bym miał kupować to nowy model z dofinansowania z kredytem. Ale cały czas chodzi mi po głowie by kupić coś bardziej sprawdzonego, na przykład o ferkussonach , seria 4xxx i 6xxx że są to solidne maszyny,ale zależy od kogo i w jakim stanie się dorwie. Wydaje mi się że ich mocną stroną są silniki prekinsa, strasznie oszczęne. Znajomy powiedział mi że takie silniki montowano także do ciągników marki Case , ale nie mogę nigdzie znależć w jakich modelach dokładnie. Fajnie by było jak by ktoś kto ma któryś z tych ciągników bądż dużo o Nich słyszał się wypowiedział, bo na prawdę nie wiem co robić ;p
      Rolnicy czekam na wsparcie
    • Przez TIP
      Witam, czy ktoś z Was korzystał może z nowego finansowania fabrycznego kubota? Chodzi mi o ofertę 50x50 lub 4x25%, podobno oprocentowanie wynosi 0%. Czy ktoś może potwierdzić ,że jet tak jak piszą i czy takie finansowanie może podlegać pod zwrot z modernizacji z UE?
    • Przez Tyrion102
      Witam, jeśli ktoś orientuje się w cenach ciągników o mocy około 90 KM poproszę o informacje o nich. Jeszcze niedawno w moim regionie wszyscy fascynowali się Kubotą, nie powiem, zgrabny ciągnik, ale porównywalnej mocy Zetor sporo tańszy... Tylko jakoś za tymi Zetorami nie przepadam, więc proszę o sugestie o znanych cenach różnych firm
    • Przez Piteriiv
      temat poświecony problemom występujacym głównie na gwarancji ale także po gwarancji (brak części, nie terminowe naprawy, wadliwe naprawy itp.) piszcie negatywne wątki bo pozytywnie mogą być pisane przez osoby związane z dilerami- dlatego lepiej żeby nie było  darmowej reklamy tylko przestroga dla innych kupujacych. mile widziane rozwiązanie tych problemów ze szczegółami.