Skocz do zawartości
johnwest1989

Kubota M9960 - cena części.

Polecane posty

Witam

Chciałbym się dowiedzieć ile kosztują części do Kuboty M9960 najlepiej od posiadacza takiego traktora. Chodzi tu o takie części jak np. alternator, rozrusznik, pompa hydrauliczna, pompa wody,chłodnica, turbosprężarka i inne które mogą się popsuć. Czy możecie mi jeszcze powiedzieć co byście kupili - w grę wchodzą 2 traktory - właśnie ta Kubota oraz John Deere 5090m. Najbardziej właśnie chodzi mi o części i koszty napraw. Jak wypada Kubota w takim porównaniu?

Z góry dziekuję za pomoc.

SZKOPSSON    3

Kuboty nie ma, ale stalem przed podobnym wyborem jakis czas temu, szukałem ciagnika 90 km i jak zobaczyłem kubote odrazu zrezygnowalem, to ciagnik budzetowy. Nie ma ehru, rewers hydrauliczny a wiec to samo co nh td5, nawet wlew paliwa nie jest monolitem jak u innych ze zbiorbikiem tylko to kawalek wygietej gumy prowadzący do zbiornika. Nie wyobrażam sobie oprzeć o to banki 30 l i tankowac, ciasno w kabinie, brak możliwości zamontowania siedzenia pasażera, także bierz jd, napewno jest lepiej wykonany.

Edytowano przez SZKOPSSON

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marian20
      Nie moge nigdzie znaleśc informacji o skrzyniach speedshift w MF 61XX. Czy ktoś posiada taką w swoim ciągniku? Jak się sprawuje? Czy to prawda że jest mocniejsza od Dyna?
    • Przez hary6400
      witam, planuje kupno ciagnika z turem . ciagnik bedzie wykorzystywany w moim gospodarstwie jako pomocniczy , potrzebuje ciagnik ktory mało pali jest zwinny i mało awaryjny do tura lepiej zeby mial rewers elektrohydrauliczny
      szukam czegos mlodego , moge wydac max 130 tys

prosze was o pomoc ( z gory mowie odpada belarus czy mtz czy claas) ;-)

jak dotąd znalazlem 
      Deutz-Fahr Agrofarm 85co mi o nim powiecie wady zalety?/ spalanie??

z gory dziekuje za pomoc ;-)
    • Przez AGROberry
      Witam. Mamy zamiar razem z tatą kupić ciągnik do plantacji truskawek i malin. Co myślicie na temat tych dwóch traktorów? Najbardziej interesuje mnie awaryjność i spalanie.
    • Przez SZKOPSSON
      Witam użytkowników, od niedawna stałem się właścicielem ciągnika wyposażonego w filtr dpf, w związku z tym mam do was kilka pytań:
      1. jak problematyczne jest wypalanie filtra dpf w waszych traktorach?
      2. czy już ktoś się tego pozbywał ?
      3. Co sądzicie o tego typu uszlachetniaczach do paliwa wspomagających wypalania filtra http://k2.com.pl/mycie-wstepne/product/2693-k2-dpf-50-ml lub http://www.millersoils.pl/produkty/premium-samochody-osobowe/dodatki-do-paliw/dpf-cleaner-regenerator/
      Jeśli chodzi o mnie to uważam takie dodatki za bardziej bezpieczne niż np. http://k2.com.pl/component/ssproducts/product/2711-k2-dpf-cleaner-500-ml którego to używa się bezpośrednio w filtrze.
      No i ostatnie pytanie czy w związku z faktem posiadania ciągnika z dpf, aby ułatwić wypalanie/lub minimalizować ryzyko zapchania używacie paliw premium, a jeśli tak to czy później nie macie problemów ze zwrotem akcyzy, bo dajmy na to na fakturze będzie pisać ON premium/power a nie samo ON, a ustawodawca nie przewidział takiego zapisu w ustawie o zwrocie podatku akcyzowego.

• Przez bartosz0013
      Witam,

Kupiliśmy Kubotę M6060 66koni i chcemy do niej dokupić jakiś agregat ścierniskowy bądź talerzówkę.
      Co będzie lepsze? 
      Ziemie 3-4 klasa, uprawiamy zboża i rzepak. 

Jeśli "gruber", to znaleźliśmy taki na 4 łapy z zabezpieczeniem ślimakowym firmy EURO MASZ. Jak takie zabezpieczenie się sprawdza? Różnica w cenie jest około 2000zł między ślimakowym a sprężynowym. Kołkowe zabezpieczenie raczej nie wchodzi w grę, bo pola są dość kamieniste.
      A może lepsza będzie talerzówka ? 

Której firmy maszyna będzie najlepsza (znaczy najlepszy stosunek jakość/cena) ? 

Z góry dziękuję za pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.