Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

damianzbr    987

Ciekawe czy będziesz tak śpiewał na łożu śmierci, np taka białaczka, dorosłego człowieka może zabić w przeciągu 2 tyg od pierwszej wizyty u lekarza pierwszego kontaktu. Oj rura by ci zmiękła i prosił byś o spowiedź i sakrament święty.

scott11    0

Wiem, że to trudny temat. Tylko z tego co mi wiadomo Bóg nikogo nie osądza, to już domena ludzi. Niestety straszenie czymś, kimś jakoś tak weszło do użytku i jeszcze idzie na tym zarobić. Karamba.

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel2678    4

damianzbr  dobrze mówisz jaruzelski też wielki ateista i  antykatolik a przed śmiercią to co? do spowiedzi.

Anetka1    69

bo sa dwie osobowości wewnetrzna i zewnętrzna ukształtowana przez wyścik szczurów /muszę być lepszy bardziej drapieżny mieć wszystkiego więcej BYC BOGATYM i

Edytowano przez Anetka1

damianzbr    987

Wiem, że to trudny temat. Tylko z tego co mi wiadomo Bóg nikogo nie osądza, to już domena ludzi. Niestety straszenie czymś, kimś jakoś tak weszło do użytku i jeszcze idzie na tym zarobić. Karamba.

Też właśnie o tym mówię, że strach by cię obleciał moment. A czy ktoś by na tym zarobił, nie wiem pewnie firma farmaceutyczna za dawki chemii, pielęgniarka asystująca przy transfuzji, grabarz za trumnę, kościelny dołek oraz ksiądz za pogrzeb. A tak to po za tym same straty bo z naszych podatków większość i to w setkach tysięcy ten 2 tygodniowy maraton obrony przed białaczką.

scott11    0

To nie tak, mówisz o białaczce czyli szpik produkuje zbyt dużo czerwonych krwinek, taka nadprodukcja. Problem leży w rodzinie, w skrócie występuje silny konflikt w tejże. Ktoś zbyt emocjonalnie reaguje na słowa drugiej osoby, osób. Mam nadzieję, że nieco pomogłem. Chemia to leczenie skutków. 

zetorki12    1994

Problem to leży w twojej rodzinie że takie coś wyhodowała . O czym ty bredzisz , czy po za tobą samym , Ktoś cię jeszcze rozumie ? Najlepiej nie odpowiadaj tylko weź następną dawkę leku . :ph34r:

scott11    0

Polska trudna język. :D  Pewnikiem wolisz pobawić się komputerem, aniżeli porozmawiać z osobą niepełnosprawną? W skrócie każda sytuacja stresowa powoduje u każdego z nas różne skutki. Jednego wcale nie wiele ruszy, drugi powie faka-maka, trzeci zachoruje. Każda choroba to już ostania faza sytuacji spowodowanej relacją konfliktową. Pamiętajcie nie przesadzajcie z proszkami. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>

• Przez EKO-ENERGIA
      Witam

Chciałem podpytać kolegów, czy pakujecie suche ziarno zbóż w rękawy foliowe???

Jak się przechowuje ziarno???
      Jak duze czy małe ilości pakujecie???
      Macie maszyny własne czy usługa??

Zastanawiam się nad takim magazynem, by nie budować silosów. Mój magazyn płaski już nie daje rady i muszę coś wymyśleć.

Z góry dziękuje za uwagi
    • Przez PSOR
      Masz puste opakowania po środkach ochrony roślin? Oddaj je do sklepu!

Czytasz ten tekst, więc zapewne jesteś użytkiem środków ochrony roślin i po przeprowadzonych opryskach zostają Ci puste opakowania. Wiesz, że nie należy ich wyrzucać razem z innymi śmieciami. Podpowiemy Ci, jak ich się legalnie pozbyć!

W ramach Systemu Zbiórki Opakowań PSOR każdy rolnik może oddać opakowania do sklepów ze środkami ochrony roślin. Prowadzący takie sklepy mają ustawowy obowiązek odbioru odpadów opakowaniowych po tych środkach ochrony roślin, które na podstawie ustawy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi są uznawane za środki niebezpieczne.  

Zanim jednak oddasz opakowania, pamiętaj, że:

Opakowania po środkach ochrony roślin muszą zostać 3-krotnie wypłukane. W Punktach Odbioru przyjmowane są tylko czyste i suche opakowania.

Trzykrotne płukanie opakowań jest niezwykle ważne z kilku powodów:
      Chronisz w ten sposób siebie, swoich bliskich oraz wszystkie osoby, które w procesie zbiórki będą miały kontakt z Twoimi opakowaniami. Nie marnujesz ani kropli środków ochrony roślin – popłuczyny z opakowania wlewasz do zbiornika z cieczą roboczą, wykorzystując maksymalnie wydane pieniądze. Dbasz o środowisko: zużywasz całą zawartość opakowania do wykonania oprysków, dzięki czemu masz pewność, że środki nie przedostaną się np. do wód gruntowych. Tak przygotowane opakowania możesz zwrócić do sklepu, w którym zakupiłeś środki lub też do każdego innego sklepu prowadzącego zbiórkę. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć Punkt Odbioru najbliżej Twojego gospodarstwa: www.systempsor.pl/punkty-odbioru.

Sklepy prowadzące zbiórkę, mają obowiązek przyjąć puste opakowanie bezpłatnie, sprzedawcy nie mogą Cię też prosić o okazanie paragonu czy faktury. Jeżeli posiadasz większą ilość pustych opakowań lub zbierasz je wspólnie z kilkoma innymi gospodarstwami, możesz zadzwonić na infolinię PSOR i zamówić bezpośredni odbiór: 801 561 461 lub (58) 622 01 08.

Szukasz więcej informacji? Odwiedź www.systempsor.pl

• Przez Rolnik_hobbystyczny
      Witam, w tym roku planuję nawozić kukurydzę pogłównie za pomocą podsiewacza międzyrzędowego. Co myślicie na o takim rozwiązaniu, jakie nawozy stosować w takiej aplikacji? w jakich fazach stosować nawożenie? Proszę o dzielenie się spostrzeżeniami.

Siewnika jeszcze nie posiadam ale planuję zakupić coś w podobie pielnika przedstawionego na zdjęciu.

• Przez Lubago
      Witam, mam jęczmień z kwalifikatu , odmiana kucyk. Jaką zaprawe na mokro polecacie?? Czy Kinto Duo jest dobra? słyszałem też coś o Baytan Trio ..