Polecane posty

Gość   
Gość

Ciekawe czy będziesz tak śpiewał na łożu śmierci, np taka białaczka, dorosłego człowieka może zabić w przeciągu 2 tyg od pierwszej wizyty u lekarza pierwszego kontaktu. Oj rura by ci zmiękła i prosił byś o spowiedź i sakrament święty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Wiem, że to trudny temat. Tylko z tego co mi wiadomo Bóg nikogo nie osądza, to już domena ludzi. Niestety straszenie czymś, kimś jakoś tak weszło do użytku i jeszcze idzie na tym zarobić. Karamba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel2678    56

damianzbr  dobrze mówisz jaruzelski też wielki ateista i  antykatolik a przed śmiercią to co? do spowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

bo sa dwie osobowości wewnetrzna i zewnętrzna ukształtowana przez wyścik szczurów /muszę być lepszy bardziej drapieżny mieć wszystkiego więcej BYC BOGATYM i

Edytowano przez Anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem, że to trudny temat. Tylko z tego co mi wiadomo Bóg nikogo nie osądza, to już domena ludzi. Niestety straszenie czymś, kimś jakoś tak weszło do użytku i jeszcze idzie na tym zarobić. Karamba.

Też właśnie o tym mówię, że strach by cię obleciał moment. A czy ktoś by na tym zarobił, nie wiem pewnie firma farmaceutyczna za dawki chemii, pielęgniarka asystująca przy transfuzji, grabarz za trumnę, kościelny dołek oraz ksiądz za pogrzeb. A tak to po za tym same straty bo z naszych podatków większość i to w setkach tysięcy ten 2 tygodniowy maraton obrony przed białaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

To nie tak, mówisz o białaczce czyli szpik produkuje zbyt dużo czerwonych krwinek, taka nadprodukcja. Problem leży w rodzinie, w skrócie występuje silny konflikt w tejże. Ktoś zbyt emocjonalnie reaguje na słowa drugiej osoby, osób. Mam nadzieję, że nieco pomogłem. Chemia to leczenie skutków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Problem to leży w twojej rodzinie że takie coś wyhodowała . O czym ty bredzisz , czy po za tobą samym , Ktoś cię jeszcze rozumie ? Najlepiej nie odpowiadaj tylko weź następną dawkę leku . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Polska trudna język. :D  Pewnikiem wolisz pobawić się komputerem, aniżeli porozmawiać z osobą niepełnosprawną? W skrócie każda sytuacja stresowa powoduje u każdego z nas różne skutki. Jednego wcale nie wiele ruszy, drugi powie faka-maka, trzeci zachoruje. Każda choroba to już ostania faza sytuacji spowodowanej relacją konfliktową. Pamiętajcie nie przesadzajcie z proszkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Nie ważne sprawna , czy niepełnosprawna - gorzej jak niespełna rozumu . nara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez butfinek
      czy można siać kizeryt pod korzeń pod kukurydzę
    • Przez Romek3249
      Witam. Czy w jednym zabiegu można połączyć Tilt Turbo 0,8, Faxer(prochloraz) 0,8 , Stabilan 0,8, Moddus 0,24, Plonvit Opty 2,4 kg i siarczan magnezu 3 % ? Bo zdania są podzielone. Kolejność mieszania zachowana oczywiście, tylko kwestia czy to nie uszkodzi pszenżyta czy pszenicy ?
    • Przez dominikl95
      Panowie potrzebuje podać mojemu rabarberowi potas dolistnie jakie Wogole są nazwy nawozów Znalazłem tylko FOSFYN ale nie wiem czy to się sprawdzi w rabarberze
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj