News
kasztelan102

JCB 530-70 świeci się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

Przejechałem ładowarką około 3km. po czym ją zgasiłem. Następnego dnia z rana po odpaleniu silnika zaczęła się świecić i piszczeć kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni ( na czerwono ). Zgasiłem maszynę, sprawdziłem stan oleju na miarce i okazało się że tego oleju było bardzo mało. (ledwo dotykało miarki) Dzisiaj dolałem nowy olej odpaliłem silnik ale kontrolka dalej piszczy i świeci. Przejechałem się pare metrów w przód i tył, jednak problem nie ustał. Proszę o pomoc co może być przyczyną. Dodam, że biegi wchodzą, ładowarka jeździ jakby nigdy nic.Jako drugi problem, który istniał już od dawna dodam, że nie widzę różnicy w jeździe na 3 i 4 biegu. Tak jak by tej 4-ki nie było. Może te dwa problemy są ze sobą w jakiś sposób powiązane ?
Czekam na porady i pozdrawiam

Vroobel    4

Ja na Twoim miejscu sprawdzilbym ciśnienie pompy oleju na rozgrzanym silniku, wymienil filtry oleju jeżeli dawno nie zmieniane. Może czujnik się zawiesil przyczyn moze byc duzo

Dzięki za odpowiedź. A powiedzcie mi gdzie jest ten czujnik który odpowiada za palenie sie kontrolki ciśnienia w skrzyni. Wychodzi tam jakiś kabel ? Jak ten czujnik wyglada jeśli jest ?

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysiek90    1

Dzięki za odpowiedź. A powiedzcie mi gdzie jest ten czujnik który odpowiada za palenie sie kontrolki ciśnienia w skrzyni. Wychodzi tam jakiś kabel ? Jak ten czujnik wyglada jeśli jest ?

Najprawdopodobniej   masz za rzadki olej w skrzyni, czujnik znajduje sie pod ta osłoną i wygląda jak śróba z kostką. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fendziorr
      Witam mam zamiar zakupić ładowarkę teleskopową. Zależy mi głównie na bezawaryjności maszyny. ładowarka będzie wykorzystywana w gospodarstwie bez hodowli do ładowania zboża, pomiotu kurzego, odśnieżania gospodarstwa, układania big bagów itp. Powinna mieć ok 3t udźwigu i od 6 do 7m wysięgu.
    • Przez dombeb2
      Witam . Posiadam ładowarkę manitou 634-120 od pewnego czasu pojawia się problem z wysuwem teleskopu zacina się i nie chce wysunąć zero reakcji w odwrotną stronę działa słychać jak wyje pompa taki sam problem jest z 3sekcją otwiera sie ale nie chce się zamknąć krokodyl . Proszę o pomoc
    • Przez janislaw
      Szanowi Państwo, mój problem jest następujący. 
      W ładowarce Weidemann 5006 na ktorej pracuje pojawił się z pozoru błahy problem. Pękł przewód hydrauliczny ulokowany pod ramieniem ładowarki. Aby go wymienić muszę podnieść jak najwyzej to ramię, niestety cały olej uciekł gdy resztką sił dojechałem do warsztatu. Próbowałem podnieść to ramię za pomocą lewarka jednak gdy nim pompuję podnosi się wraz z całą ładowarką, wszystko jest zblokowane w jednej pozycji. Czy jest możliwość jakoś odblokować to ramię? Niestety nie posiadam instrukcji a w internecie po Polsku nic nie ma.
      Pozdrawiam.
    • Przez MIRAS699
      Witam mam ładowarke manitou 634 lsu 120 turbo z 2008 roku mam problem z wysięgnikiem a minowicie wysunołem go do przodu i niemoge go schować jak wcisne przełocznik to nic nie słychać nie słychać jak olej idzie czy pompa pracuje do przodu jest normalnie tak jak powino być (sprawdziłem prąd do przełącznika dochodzi) jak coś.Prosze doradźcie mi coś jak moge to naprawić bo żniwa za pasem
    • Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.