• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wiktoro
      Czy ten fendt jest godny uwagi https://www.olx.pl/oferta/fendt-818-vario-tms-fendt-818-vario-tms-2005-rok-716-718-CID757-IDxRYek.html
    • Przez Sitnepres
      Cześć. 
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do założenia sadu na 1,5h polu, które nie było uprawiane od 30lat . Miałem niby kupować jakiś traktor. Ale z tego względu, że zajmuję się przetwórstwem drewna mam do dyspozycji ładowarkę teleskopową JCB 530-70. Naszła mnie myśl, że może w jakiś sposób można doposażyć ją o tylni TUZ a może i nawet WOM.
      Przesyłam zdjęcie tyłu ładowarki.

• Przez Darek1986
      witam . chce kupić ciągnik mam na oku case 5130  o mocy 100 z 1993 r i mam  Massey Ferguson 3080  o mocy 105 z 1990 r którego wybrać.

• Przez rafmax
      Witam,
      Doradźcie ....
      1. chcę żeby zastąpił C 360 i był od niej chociaż trochę mocniejszy, ale bez przesady, maks 80KM,
      2. wykorzystywany będzie głównie do prac zielonkowych (koszenie, prasa, około 20 ha)  czasem orka około 5 ha,
      3. dobrze żeby miał napęd przedni ale nie  jest to warunek konieczny,
      4. żeby po szosie jechał cn 30km/h
      5. ale przede wszystkim żeby był w miarę tani w remoncie i utrzymaniu, mechaniczny.

• Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.