Skocz do zawartości
Barm03

Ursus C-360 ciekawy wygląd

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
bartek1992    34

kabina fajna ale maska badziewna

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Wiadomość z agroFakt.pl

Barm03    5

Maska troszkę jak Lord Vader :D, szkoda, że nie ma zdjęć wnętrza, ale na pewno fajnie to musi wyglądać :), ja bym zrobił halogeny w dachu po prawej i po lewej stronie :), ale wpadł mi w oko :D

lucas1405    0

Kabina spoko. Halogeny z przodu zrobiłbym po bokach a nie centralnie na srodku. Maska masakra!!! Inna maska byle by nie ta z tworzywa i C360 wyglada bardzo nowoczesnie.

pawel885    839

Koła balonówki na przód i nie do poznania z dalszej odległości,  czar pryśnie przy włączeniu 5 biegu, wtedy nawet ślepy pozna co to za ciągnik

Adi96    1166

Co czar pryśnie przy 5 biegu wstawiasz dyfer od zetora  i nic nie pryska 

pawel885    839

I co jeszcze? Zwolnice, silnik od zetora żeby był mocniejszy, i wyjdzie że za tą kasę kupisz 7211

Shaun    45

Jeśli jest kabina to sam dyfer nie pomoże. Zetor ma kabine oddzielona od skrzynki i reszty przeniesienia napędu. W dodatku płaska podłoga i namiastka komfortu. Chyba że oryginalne czechoslowackie materiały ciszej pracowały. Podobno Ursus to to samo co Zetor a jak jest faktycznie wszyscy dobrze wiemy. U mnie zmiana dyfra sie nie sprawdziła.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tadeusz1212
      Mój C-360 w obciążeniu maksymalnym pali około 6 litrów a w minimalnym około 5 litrów. A ile wam palą wasze C-360 ???
    • Przez Matias123
      Witam,
      Chciałbym zakupić dźwignię hamulca ręcznego do ursusa c4011. Niestety nie znam jej numeru katologowego, który jest potrzebny do zamówienia.
      Jakby posiadacz instrukcji tego ciągnika odszukał i podał ten numer byłbym wdzięczny.
    • Przez jack2006
      Witam , czy mógłby ktoś z forumowiczów wstawić mi zdjęcie w którym miejscu jest nabity numer nadwozia w c360, bo nie moge znaleźć, bede baaardzo wdzieczny.
    • Przez Fredovsky
      Witam. Wie ktoś jaki jest rozmiar śrub do tylnych obciążników lub gdzie można je dostać ?
    • Przez Monot22
      Witam
      Posiadam 15tyś zł i chce kupić Ursusa C-360, tylko nie wiem jakiego. Mam 8 hektarów własnych i kilka dzierżawie .
      C-360 3P jest lepszy czy C-360 ??  ???.
      Proszę was o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.