Skocz do zawartości
BestZetor

Nowości Zetora na Agritechnice

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
valadin1    29

Wiadomość z agroFakt.pl

kazikow    8

Wynika z tego że chcą wprowadzic zetora 3 cylindrowego około 50km, oraz wprowadzenie 2 nowych modeli do serii  major, oraz w przyszłości zetor o mocy 200 km

BARTEK92    34

Skoro nie warto zakładać nowych tematów to pytanie po co jest to forum, kolega chce porozmawiac na ten temat to pisze ( i nie dotyczy sie to tylko uczniów co z tego ze wolne niech pisze jak chce i tyle )

A odnośnie tematu sam jestam ciekaw co z tego będzie czy skończy sie na obietnicach sam chętnie bym zastąpił swoje pomocnicze ciągniki takim małym nowym 3 cylindrowym zetorkiem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klocek1231
      Witam, od niedawna jestem właścicielem Zetora Forterry 11441. W gospodarstwie posiadam jeszcze 2 inne ciągniki. Skrzynie w tych ciągnikach zalane są olejem Agrol U.  Tu pojawia się pytanie, czy olej ten nadaje się do tego Zetora? Czy uzywa ktoś w takim zetorze taki olej przez dluzszy czas?
      POZDRAWIAM
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      ------------
      Proszę o opinie posiadaczy wszelakich modeli Zetora...
      Jak wam się sprawują itd..co wam nie pasuje,co mogłoby byc lepiej wykonane.
      Co spierniczyli przy produkcji a co wyszło na dobre.
      Piszcie czy Zetor to dobra marka ciągników,czy dobrze wam się pracuje czy nie żałujecie zakupu.Uwzględniajcie wszystkie modele.
      Jeśli coś wam sie podoba to piszcie w jakim modelu dokładnie, tak samo jeżeli wam coś nie pasuje.(awaryjność itd...)
      Ja ogólnie jestem zadowolony, posiadamy z wujkiem 5340, nie narzekamy, żadnej roboty na dłuższą metę przy nim nie mieliśmy.Drobne usterki to naprawiliśmy we własnym zakresie.Krótko mówiąc nie narzekam.
      A jak jest u was?
      proszę o wypowiedzi.

Pozdrawiam.
    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam znacie jakieś sklepy internetowe w których są oryginalne części do Zetorów? 
    • Przez Dominik_1211
      Przymierzam sie do kupna podobnego zetorka ale w zwiazku ze nie mialem z nimi stycznosci wczesniej chcialbym sie dowiedziec jakie jest orientacyjne spalanie w takim ciagniku? I jak z awaryjnoscia ciagniki maja jeden 2500 mth a drugi 1900 mth jak to sie ma do ich zywotnoscu? Czy zetora mozna zwezic zeby pasowal za c360? Dodam ze zetory posiadaja rewers i klimy.

Prosze o jakies opinie co myslicie o tych ciagnikach.
    • Przez Małyrolnik
      Witam , mam okazję  kupić  Zetora 12045 crystal  ,120 km z 1977 roku   i mam pytanie dobre to są ciągniki , jak wygląda w nim przedni napęd bo niby jest kilka rodzajów kiedyś gdzieś wyczytałem , i na co zwrócić  uwagę przy  zakupie ?  z góry dzięki