Kuba1212

Chłodnica do Renault 75.14 RS

Polecane posty

Kuba1212    14

Witam. Niestety nadszedł czas wymiany chłodnicy w renówce 75.14 RS. Czy ma ktoś z was jakiś namiar na tanią chłodnicę? Preferowana nówka. Widziałem tylko 2 ogłoszenia, może ktoś z was wymieniał nie dawno i miał by namiar?
Z góry dziękuję i Pozdrawiam.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Znajdź firme która wymieni tylko rdzeń chłodnicy a głowiczki pozostawi stare (ja tak zrobiłem w swojej 751.4) bo nowa to chyba cena ciągnika albo niewiele mniej Koszt takiej wymiany mnie wyniósł 700 zł i miałem 2 letnią gwarancję na szczelność.

Edytowano przez Karol445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

A mógłbyś podać namiary na tą firmę? Czy to pewna metoda?
 

Ktoś może zna numer tej chłodnicy, te co znalazłem- np. http://www.diesel-masz.pl/7700651604-Ch-odnica-Renault-d7591.htm jest nie do tego modelu.
Moze ktoś podpowie?


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

http://olx.pl/oferta/renault-czesci-skrzynia-silnik-CID757-ID8qE6L.html#5d14bc60d4;promoted 

Pytaj tutaj gość ma dużo używek może coś pomoże a też prowadzi sklep z częściami nowymi naprawdę ma spory wybór i posiada prawie wszystkie części a jak czegoś nie ma to sprowadzi bez problemu. Nawet cenę idzie z nim negocjować czy to nowej czy używanej części. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Znajdź sobie serwis najbliżej siebie. Wpisz w google naprawa chłodnic  i ci wyjdą serwisy Ja korzystałem z

VANCOOLER MAREK SZAPIŃSKI ul. Dolina Zielona 9A, 65-154 Zielona Góra

Ale to jest sieciówka i mają swoje oddziały w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

http://olx.pl/oferta/renault-czesci-skrzynia-silnik-CID757-ID8qE6L.html#5d14bc60d4;promoted 

Pytaj tutaj gość ma dużo używek może coś pomoże a też prowadzi sklep z częściami nowymi naprawdę ma spory wybór i posiada prawie wszystkie części a jak czegoś nie ma to sprowadzi bez problemu. Nawet cenę idzie z nim negocjować czy to nowej czy używanej części. 

Dzwoniłem- cena 8000zł zwaliła mnie z nóg, mówił iż taniej nie znajdzie, chyba ze używkę, ale mówił żebym szukał, bo nie ma.

 

Karol445

Powiedz mi jak się sprawuje ta chłodnica. Dzwoniłem, mają oddział koło Łodzi i mają mi wycenić. A ty jak oceniasz? Wytrzyma to? Solidnie wykonane?

 


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

SP i LS mają taką samą chłodnicę, ale ona jest inna (tak wynika z moich poszukiwań) . Te modele są jeszcze w starszej masce, a po wymiarach znalezionych w sieci wywnioskowałem że się nie nada- była węższa.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Miałem tą chłodnicę rok i nie było problemów potem sprzedałem cały ciągnik i dalej nie wiem co się działo ale robota wyglada na solidną tym bardziej że rdzeń jest fabrycznie nowy cały robiony pod wzór a lutowane na miejscu sa tylko głowiczki górna i dolna więc oważam że jakość nie odstępuje od fabrycznie nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Oddałem chłodnicę do firmy VANCOOLER- zobaczymy jak to wyjdzie.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z ładowaniem w ciągniku renault 461, po odpaleniu ciągnika ładowanie jest wzorowe ale po czasie gdy włączę wszystkie światła ładownie spada, i alternator się grzeje ( szczególnie koło pasowe)po wyłączeniu obciążenia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdjęciu, a i mechanik założył mi taki kabel od ładowania (jak na zdjęciu) a ja teraz założyłem od spawarki bo myślałem że coś pomoże. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jakaś opcja przerobienia alternatora z jakiegoś VW na taki pasek, bo wiem że golfy 2 miały na 10mm ale wolał bym coś nowszego. Pozdrawiam 🙂🤚🤚🤚🤚i czekam na Pomoc.



    • Przez Kamilmok
      Witam . Problem zaczął się od dmuchniętej uszczelki pod głowicą , w trakcie naprawy mechanik wysłał pompę paliwa do regeneracji alby ją od razu sprawdzić . kupiliśmy nowe ori wtryski .  
      Po złożeniu wszystkiego brak mocy , orka na 4 skiby ziemia cieżka i jak było ciężko to zamiast grzebać kołami to dusiło ciągnik na biegu 1-1. 
      Postawiliśmy do drugiego mechanika pompiarza , niby wszystko posprawdzał pobawił sie zapłonem  i mówił ze wszystko jest dobrze . Pali na dotyk . teraz w polu nie był testowany jeszcze ale jak ciągną 6 ton pszenicy pod górkę to prędkość spada ze trzeba zbijać pół biegi . takze chyba nie jest dobrze . 
       
      gdzie szukać przyczyny ?
       
    • Przez Griszka92
      Witam
      Po wymianie sprzęgła na nowe całego kompletu marki Kawe oraz obróbce koła zamachowego sprzęgło nie wysprzęgla, jedynie idzie wrzucić wsteczny poza tym WOM nie działa. Sprzęgło niby ustawione fabrycznie bo śruby znaczone !? Wie ktoś może jak to ustawić ? Jakieś dane czy cokolwiek 
    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj