Skocz do zawartości
przemekk800i

prasa feraboli sprinter 165 opinie i porady.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa

witam

zastanawiam sie nad kupnem presy rolujacej własnie znalazłem dość ciekawą a mianowicie prasa feraboli sprinter 165 jest dość ona ciekawa widziałem kila filmików na yt i powiem szczerze robi robote przynajmniej na filmikach. ale chciałbym poznać waszą opinie na ten temat. najlepiej jak by sie właściciele tej presy sie wypowiedzieli. jak z awaryjnością czy ciągnik 80 PS da sobie z nią rady? i czy czesci od polskiej presy 589 czy coś takiego pasują bo niby na tych samych podzespołach tylko inny materiał wykonania :P 

mfek3050    59

Prasa naprawdę fajna i ładna 80 PS spokojnie powinno dać radę chyba że masz duże górki to będzie się pewnie troszku męczył, części powinny pasować. Jedynie co jest w niej denerwujące to ten dźwięk pomiędzy owijaniem a zaczynaniem nowego balota.

mfek3050 masz moze taka? umnie tereny równe wiec w takim razie powinien dac sobie rade:) a dlaczego moze byc denerwujące co jest jakiś sygnał powiadamiajacy o tym? a zabiją sie ta presa znaczy czy gdzies sie słoma blokuj jest takie miejsce? 

Wiadomość z agroFakt.pl

mfek3050    59

Jedynie może być problem bo podobno w pasówkach bez rotora jest tak że przy zaczynaniu balota trzeba wolno jechać bo pasy nie uchwycą materiału czy coś i prasa się zapcha. To w takim razie da radę. Chodzi mi o ten dźwięk słuchaj od 2:50: https://www.youtube.com/watch?v=W3yFTH2Cm0M 

Hehe :P Edytowano przez mfek3050

własnie tez oglądałem te filmiki i właśeni zainteresowało mnie jak ten koles jezdzi ona poprostu zasówa :) ale chciałbym aby wypowiedzial sie jakiś uzytkownik który ma taka prese czy naprawde ona tak idzie:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się