szczewko

New Holland seria 80xx

Polecane posty

maarianek88    10

No to super. Pamiętajcie wszyscy, że najlepiej jest przed demontażem pompy takie znaki zlokalizować i ustawić silnik w pozycji odpowiadającej początkowi tłoczenia, wtedy dużo problemów z ponownym montażem odpada.

Tak w ogóle to szukałem materiałów do tego silnika, po wielu godzinach znalazłem coś dla potomnych. Wygląda na to, że numer pompy się zgadza, a kąt wtrysku w tym silniku to 24 stopnie.

ford seria 2720_kąty wtrysku.jpg

A tu jeszcze coś o wtryskiwaczach, końcówki ustawione nowe na 208-218 bar, jesli tylko regulacja to na 197 bar.

ford seria 2720_wtryskiwacze.jpg

• Thanks 1

Nikita_Bennet    267

mamy chyba te same skany w pdfie ;)

niech każdy sobie zapisze.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

michal_xs    25

Panowie, new holland 8060 mam od paru sezonów. W tamtym sezonie nie mogłem nim pogonić w pszenicy tzn jeździłem 1 i lekko na przyspieszaczu bo jak przyspieszyłem to gubił ziarno jak popuściłem sita to leciało brudne. Wiatry były na maksa. W tym roku okazało się że pasek od wiatrow jest w połowie żywota i nie wychodził do końca koła. Dlatego zmieniłem na nowy wydaje mi się że to mogła być przyczyna. Dodam że sita prawie nowe, heder 3.9, wydajność pszenicy od 7 - 8 ton. Jak wy jeździcie w takim zbożu 1 i przyspieszacz na maksa czy 2? I jak ustawiacie sita? W tamtym roku bizony jeździły trochę szybciej niż ja NH. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj