wojtek161

pług 3 skibowy zagonowy Unia SĘP

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    967

Piszę tobie według instrukcji takie są jego parametry i zapotrzebowanie ,ciągnik przy nim bedzie się nudził,do Twojego to lepszy był by U- 036/1 Kobuz (4 skibowy )

pawel885    915

Ten sęp to jakaś porażka, u znajomego widziałem go z 912 - jęczał jak by 5x30 ciągnął, albo był pogięty albo silnik złom ale mimo wszystko obok C 360 latał ze zwykłą UG 3x30 na 2 biegu bez dymku

Tomasz78    967

Korzystam z informatora rolniczego z lat 80tych to książka z wszystkimi dostępnymi maszynami z tamtych lat ,jest w niej zawarte najważniejsze parametry ,tak wiec niestety dokładnej instrukcji szukaj w necie .

wlamaj1    35

Według instrukcji to on ma zapotrzebowanie 40 KM, przynajmniej według tej: http://instrukcja.pl/i/plugi_zawieszane_unia_grudziadz_u0210230pz230orzel_u0220230pz230pdzieciol_u0230330_pz330_sep_u0240335_pz350_sokol_katalog_czesci_i_instrukcja_obslugi

Tylko że to raczej nie jest ten pług. Sęp to chyba trzyskibowy Kobuz (kiedyś się z takim spotkałem w ogłoszeniu) czyli jest to pług 3x35 według danych producenta. Tylko jest jedno ale: mam Kobuza i "zabiera" 160 cm, także Sęp powinien 120 "brać". Zapotrzebowanie Kobuza według instrukcji to 76-112 KM, także ciągnik 75KM będzie z Sępem swobodnie pracował prawie w każdych warunkach...

Tomasz78    967

Według mojej instrukcji kobuz ma 140cm roboczej ale np krogulec 5 korpusow to tylko 150cm ,czyli w moim poradniku są luki ,bo szerokości podane są dla małych pługów od ,do a dla dużych sa okreslone na jeden wymiar ,czyli są luki  regulacji

wlamaj1    35

Jesli chodzi o tą instrukcję którą podałem w linku to raczej nic się z niej nie dowiesz. Co prawda jest tam Sęp ale jakiś stary, z "korbelkami" na wieżyczce i z szerokością korpusu 30cm. Takiego raczej nie masz. Mam instrukcję papierową do Kobuza i Krogulca i nie ma tam Sępa. Instrukcji nie mam pobranej, klikam w link i mi się otwiera...

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez deerefarmer
      Jakie jest zapotrzebowanie mocy do Pługów Lemken Opal 110, ile ważą te pługi?
    • Przez Adrian_K_90
      Taka sprawa, ramię/korbowod od pługu obrotowego ciągle pęka. Jutro ma przyjechać nowe(znaczy też używane), ale zastanawia mnie czy te awarię spowodowane były tylko zużyciem starego, czy coś innego tu zawiniło i czy wymiana załatwi sprawę, czy nowe tez się rozpieprzy? Miał ktoś taki przypadek? 

• Przez kamil18fmr
      Witam wszystkich!
      Mam taki dylemat przy zakupie ciagnika rolniczego nh t6 z ogumieniem szerokości 600
      Czy ten ciągnik będzie mógł współpracować z pługiem Unia ibis L z 2012r na standardowych odkładniach? ( nie odkładniach typu long). Czy ślad po oponie będzie przykryty przez pług?
      Wiem, że
    • Przez ktosik25
      Witam.
      Jaki polecacie z praktyki pług 3 skibowy obrotowy do ciągnika 82km (masa 4t ) który ładnie orze i wkręca np poplony..a przy okazji jest stosunkowo lekki bo np Agromasz POL 3 waży 960kg(!), Akpil km80 też za ładnie nie orze., Myślę Potinnger servo 25, overum cx3975... Zabezpieczenie kolkowe nie ma dużo kamieni. No i ze zmienną szerokością orki. Tak do około 45cm na skibe. 
    • Przez eddi87
      Panowie wie ktoś gdzie kupić takie odkładnie jak na zdjeciu? Lub z czego one są?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.