Polecane posty

RolnikWM    3

jakie macie opinie na temat tych ciągników jak z awaryjnością i wogule czy warto dawać 320 tyś za ten ciągnik ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Za podobną cenę kupisz John Deera np. 6140. Może być uboższa wersja M. Po prostu mniej elektroniki a w zasadzie ten sam ciągnik co Rka. Chyba tam brak dodatkowej mocy, ale kto to używa jak w polu nie włączy się wcale bo kto robi powyżej 15km/h. Proponuje ci Johna bo jakoś jak ktoś ma jednego to bierze kolejnego. Sąsiad miał dwa używane, potem kupił Casa ale nie Pume i tydzień temu znowu wrócił do Johna bo ma Rke 170KM. Coś w tym jest. Pumy niby dobre, John też ale nawalić może każdy. Mi w tym sezonie w 6930 chłodnica przy EGR poleciała i płyn dostawał się do spalin. Małe gówno a 3 koła za chłodniczkę plus robota. Tak w zasadzie to dobrze jest poszukać jakiejś używki bez EGRów PDFu itp. bo to to samo dziadostwo co w samochodach i tak samo wadliwe. A Puma ma tylko Adblue? Bo jak tak to bierz Pumę to przynajmniej spokój z filtrami. Podobno w nowych Jelonkach jest EGR, PDF i Adblue..... porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

puma ma tylko adblue,byłem ostatnio u dilera casea i mówił że nawet z chodzą te pumy i sam widziałem bo cały czas jeden znika  a zaraz drugi już na plac wieszcza  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

pumy z adblu tylko do końca roku, później jeszcze filtr będzie razem, to już w tych modelach po liftingu, moce będą się zaczynały od 150 KM jak dobrze pamiętam

 

co do boosta w pumie to nie musi być 15 km/h, włącza się jak trzeba, przy różnych prędkościach i obr. silnika, nie musi być włączony WOM

za pumę 145 dasz ze 300 netto (el. lusterka, oś belkowa i inne bajery z 310 i więcej), jd z serii M jak się orientowałem i dobrze pamiętam 330-340, a R 370-380 (cena z zimy 2014-15)

musisz pojeździć na testach i sprawdzić co ci bardziej pasuje

jakieś konkretne pytania to pisz na priv, mam pumę 145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

diler mi muwił że puma 140 kosztuje 320-330 brutto i cena do negocjacji,a jak ci się sprawuje ile ma juz mth ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

270 netto? w jakim wyposażeniu? bardzo tanio

jakieś 200 godzin mam dopiero i nie mam na co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

do kiedy te mniejsze pumy maja byc produkowane bo ja slyszalem ze jeszcze rok beda na rynku potem juz tylko od 150km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

pumy z adblu tylko do końca roku, później jeszcze filtr będzie razem, to już w tych modelach po liftingu, moce będą się zaczynały od 150 KM jak dobrze pamiętam

 

 

z informacji na stronie case wynika że pumy nie będą miały DPF tylko sam SCR  http://assets.cnhindustrial.com/caseih/emea/EMEAASSETS/Products/Tractors/Puma/Brochures/Puma%20new/15c0001pol_puma_pumacvx_bro_low.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Na jakies 4 zbiorniki paliwa  .Sporo jezdzilem JD6150M i straszna slabizna nic nie ma zycia w tym ciagniku (w starej kabinie) Jezeli myslisz o JD biez R a P.Bost wlanczasz kiedy chcesz i ciagnie jak zly .Filtr DPF zalancza sie co jakies 100 mth silnik pochodzi na wyzszych obr przez pol godz i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

za jd nie przepadam,a w case też jest jak w jd że bedzie musiał pochodzić troche na wyrzych obrotach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

 Jezeli myslisz o JD biez R a P.Bost wlanczasz kiedy chcesz i ciagnie jak zly .

 

Jak włączasz kiedy chcesz? ma guzik do tego?

 

co do wyższych obrotów to jakie masz na myśli?

 

case chodzi na jałowym na 850, ale jak nikt nie siedzi w kabinie na postoju to po pewnym czasie (chyba cos ok minuty) obroty spadaja na 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Mam 6930 i 7730 i w obu Boost załącza się po przekroczeniu 15km/h. W Rkach jest chyba podobnie. Najgorsze jest to że wszystkie nowsze ciągniki są strasznie mułowate i nie ma co liczyć że jak ciągnik ma 150KM to już powinien iść. U mnie 6930 ma kopa, ale już 7730 to cienki i od razu trzeba było chipować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj