Skocz do zawartości
Bajek

Akcja serwisowa Deutz-Fahr 5G i 5C

Polecane posty

WHATEVER

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

powinienes sie cieszyc ze zachodni bo przypuszczalnie masz dzieki temu co robic.

Wiec jak - texa podłącza sie do skrzyń same, obd II i silników deutz fahra 5G w commo railu czy jednak nie daje rady?

Ja się bardzo z tego cieszę. Texa łączy się ze wszystkim co ma OBDII. Ale co to ma do rzeczy skoro bez tego można tak samo dokonać diagnozy i naprawy?

@Bartek są stuki w tych skrzyniach, a czy się da z tym żyć to czas pokaże, bo to są ciągniki z przebiegami po 1500-2000 mth. W kazdym razie serwis nie dał rady tego naprawić, a kiedy się to rozleci tego nie wie nikt.

yudin    7

owszem można ale po to wymyslono testery itp.

poza tym niektóre czesci, czujniki, nalezy kalibrowac a tego bez sprzętu nie zrobisz

Bartek01    1

To jednak będę musiał wziąć na stronę kilku serwisantów i odpytać z tej skrzyni, co prawda u mnie nim zrobie 5 tys mth zejdzie z 10 lat  - Dzieki kolego @elektrotechnik

Prawda jest też taka że im więcej bajerów tym więcej rzeczy do nawalenia, ale za komfort się płaci.

Pozdrawiam 

Wiadomość z agroFakt.pl

yudin    7

ja słyszałem o 1 przypadku ze cos sie dzieje - utrudnione przełączanie z 2 na 3 bieg - pewnie synchronizator

i to usterka w 1 na 30 ciagników

Arek    113

Produckcja we Włoszech - ciągniki z mocą do około 100 km, reszta w niemczech, kombajny - chorwacja.

Aktualnie jest budowana nowa siedziba w Niemczech

a masz cie czym podłączyc do tej elektroniki z lat 40? ;P

Pan druciarz elektrotechnik nie potrafi się połączyć z centralką ehru w 15to letnim agrotronie i dlatego twierdzi, ze to badziew.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez Patryk01
      Witam poszukaje informacji i opini na temat ciągnika DF 5110c . Chodzi mi głównie o spalanie awarie itd

• Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez macius11157
      Wiatm chciałbym sie dowiedzieć gdzie powinien byc podpięty ladowacz czolowy w deutzu dx 4.50 bo nie Bardzo wiem co przedni wlasciciel podpial go pod wyrownywacz cisnienia od hamulcow i nie da sie na hamulcu opuscic ladowacza raczej powinien byc podpiety pod.pompe ale gdzie dokładnie?
    • Przez sebastian2295
      Witam. Posiadam deutz dx 6.50. Mam problem ze skrzynia biegów a mianowicie nie nie ma żadnego biegu oprócz 3. Nie mam pojęcia co się mogło stać dlatego jeżeli ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać to bardzo bym prosił o pomoc. Nie wiem czy to konkretnie skrzynia biegów się popsuła czy jakiś dany element który można wymienić bez demontowania skrzyni.