zpdaczc

DF DX 6.30 - wentylator zimnego powietrza

Polecane posty

zpdaczc    0

Witam. Posiadam Deutz Fahr DX 6.30 z 86 roku i padł mi czujnik/zawór pod kolektorem wydechowym , który puszcza olej i uruchamia wenytylator zimnego powietrza. Na razie go rozbroiłem i wentylator chodzi cały czas, ale silnik nie łapie temperatury. Gdzie to cudeńko dostać i jak to się nazywa bo przekopałem neta i nic nie ma? A może to tak zostawić? Proszę o podpowiedź.

bandit1945    5

Jesli tak zistawisz to bedzie szkodliwe dka silnika bo bedzie pracowal na zimno.

Wpisz w googlach
Biziorek turobin.

Wytlumacz im o co chodzi i powinni ci pomoc

zpdaczc    0

Dzięki za info, ale mają tylko nowy czujnik i padłem bo cena katalogowa to coś koło 4600zł !!!!! A w innych silnikach Deutz jak jest włączany ten wentylator, bo może można to jakoś przerobić?

Wiadomość z agroFakt.pl

Niki20    6

Witam. Podepnę się pod temat. Wie ktoś może gdzie w 6.30 znajduje się czujnik blokady tylnego mostu oraz czujnik smarowania przekładni (skrzyni)???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zuro95
      Witam. Posiadam Agrofarma 420 z rewersem mechanicznym, skrzynia 20x20 bez półbiegów, od dłuższego już czasu przy wciskaniu sprzęgła słychać głośne skrzypienie najprawdopodobniej łożyska oporowego/ślizgowego, sprzęgło stawia przy tym dość mocny opór, moje pytanie brzmi czy ktoś spotkał się już z takim problemem i czy ktokolwiek zna jego rozwiązanie, bo przy dłuższej pracy można sobie faktycznie nogę zerwać.
    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Jaki przedni TUZ polecacie do Deutz Fahr agrofarm 410 (85KM)? Maksymalny udzwig podnośnika wynosi 1800kg. Wykorzystywany głownie będzie do odśnieżania.
      Pozdrawiam
    • Przez pp1208
      Witam. Jak wyłączyć blokada podośnika (świeci sie "kłódka")   w Agrotronie 630 TTV ? Żadnego przycisku nie widziałem którym mozna by było to odblokowac. Dodam ze ciągnik ma dośc spory komputer na którym wszystko sie konfiguruje ale tam tez nie znalazłem zadnej blokady. Orientuje sie ktos jak to zrobic ?
    • Przez Mariusz199755555
      Witam od dwóch dni mam problem z Deutzem Agrofarm ciągnik podczas pracy nagle zaczyna gasnąć, gdy chce się go znowu odpalić niekiedy odpali odrazu a niekiedy dopiero jak podpompuje się go pompka na filtrze. Na drugi dzień zawsze z godzinę jest spokój a później to już coraz częściej gaśnie. Gdy już zgaśnie i się go da odpalić i słychać że ma zgasnąć i doda mu się większe obroty to daje radę dalej pracować przynelajmniej przez chwile.Filtry wymienione z 80h temu,wymiana na nową pompkę filtra paliwa nic nie dała. 
    • Przez Crazyalert
      Witam!
      Dotyczy filtra Deutz (nie SDF), o nr 04131596, filtr paliwowy dokładny common rail.
      Filtr nowy zanieczyszczony opiłkami poprodukcyjnymi na gwincie wewnętrznym. Inne filtry z tej partii na półce w sklepie podobnie.
      Przedstawicielstwo sdf w Polsce reklamacji nie uznaje.
      Miał ktoś podobny problem, zazwyczaj użytkownicy nie sprawdzają co montują a serwisanci wcale, tylko zdjąć zaślepkę i wkręcić. później układy siadają ponieważ dbając i wymieniając filtry możemy zajechać układ paliwowy.
      Najlepiej gdyby filtry Deutz były zapakowane w folii zgrzewalnej i pudełku a nie tylko z zaślepką.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.