Skocz do zawartości
yacenty

Oprogramowanie do edycji zdjęć

Polecane posty

Gorzupiak    0

no a ja dopiero zaczynam z obrobka zdjec tak na dobre :)

Na początek Obrabiam/korektuje :) sobie zdjecia w Paint Shop Pro. Bardzo fajny programik latwy w obsludze posiadajacy dosc duzo opcji :)

rolnik96    3

Ja zdjęcia obrabiam w Nero PhotoShop, ale muszę wgrać jakiż nowy bo mam dużo takich programików co się idzie bawić z zdjęciami:)

mlaixik    0

Ja raczej nie bawie się w edycje zdjęć. Nie chce poprawiać natury. huh.gif Ale jak już to raczej Adobe wink.gif

Tu nie chodzi o poprawianie natury, lecz zdjęcia. Nie zawsze masz to samo na zdjęciu to pstrykniesz aparatem.

Poszukajcie na youtoube tam jest pełno poradników, szkoda czasu opisywać tu po raz kolejny temat, który jest nawiązywany już po raz x-milionowy.

Ale polecam photoshopa lub gimpa - darmowy.

Nie odnoś się do tak starych postów, ten ma już ponad 5 lat!

Edytowano przez KRISTOFORn

akmaly    180

Ja używam tylko Raw Therapee. Wg. mnie jest dużo lepszy niż dedykowany do aparatu program Pentaxa. Co do Photoshopa to może najlepszy do przerabiania zdjęć ale do lekkiego tuningu wystarczy ten Raw Therapee a jest na free więc co chcieć więcej. Wcześniej używałem LightRoom który też mi odpowiadał ale to już jest program płatny. 

Belicoff    4

Jeśli pakowanoby w Gimpa tak wiele pieniędzy co w PSa, to myślę, że bez większego problemu by mu dorównał, bo już stosunkowo niewiele mu brakuje. Choć wtedy pewnie także kosztowałby niemałe pieniądze, tak jak dzisiaj wygląda to z PSem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się