Skocz do zawartości

Polecane posty

hubertuss    492

W 4200 pod licznikiem lub lewym panelem deski rozdzielczej na 100 %. Miam ten model z rewersem eh i miałem ze zwykłym. Więc popatrzę i jak by co napiszę jaki jest.

Polecam kalibracje wrzuconą przez karolas123, niedawno w końcu sam wykonałem ją u siebie i nie ma już żadnego szarpania przy ruszaniu itp. postępowałem jak napisano w tym pdf. reakcje ciągnika były takie jak napisano.

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusfm    2

Witam wszystkich
Wielkie dzięki dla kolegi karolas123 bardzo dobry opis kawał dobrej i żetelnej roboty wszystko poszło jak po sznurku .Filmik w YouTube o kalibracji to nic innego jak ustawianie temperatury pod kalibracje a gdzie tam do kalibracji
U mnie trochę tak jakby pomogło szarpał strasznie teraz lepiej lecz wylągł się następny problem na ciepłym silniku zaczela się swiecic kontrolka z trybikiem i dwoma kroplami plus czerwony trujkąt. Brakuje ciśnienia oleju w skrzyni Chyba wina pompy hydrauliczne tak podejrzewam jeśli macie jakieś sugestie dotyczące tego objawu proszę dajcie znac

Witam, mam problem z szarpaniem w MF 6270, czy ktoś posiada kalibracje do tego modelu bo nie mogę otworzyć pliku pdf który wrzucił karolas123 ?

BIMAPL    0

Witam 

Piszę z prośbą o ponowne udostępnienie treści tłumaczenia kalibracja power Shuttle Massey Ferugson Serii 6200. Tłumaczenie zostało umieszczone 23 stycznia 2016 w pliku pdf niestety nie można już go pobrać. 

Poniżej zamieszczam link do postu  

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/86707-kalibracja-rewersu-6270-6280-6290/

pdf.gif  Kalibracja Power Shuttle Massey Ferguson Serii 6200.pdf

Jeśli to możliwe to proszę o szybko odpowiedz.

rafik1808    5

Witam. 

Piszę z prośbą o ponowne udostępnienie treści tłumaczenia kalibracja power Shuttle Massey Ferugson Serii 6200. Plik znów nie działa. 

Z góry dziękuję.

Master93    0

Witam . Również zwracam się z prośbą  o podesłanie tłumaczenia kalibracji Shuttle Massey Ferugson Serii 6200.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zuro95
      Witam. Posiadam Agrofarma 420 z rewersem mechanicznym, skrzynia 20x20 bez półbiegów, od dłuższego już czasu przy wciskaniu sprzęgła słychać głośne skrzypienie najprawdopodobniej łożyska oporowego/ślizgowego, sprzęgło stawia przy tym dość mocny opór, moje pytanie brzmi czy ktoś spotkał się już z takim problemem i czy ktokolwiek zna jego rozwiązanie, bo przy dłuższej pracy można sobie faktycznie nogę zerwać.
    • Przez mens
      ile godzin wytrzymują skrzynie biegów i sprzegło w valtrach skrzynia hitech 
    • Przez silas1977
      Szukam kogoś do naprawy mojej Reni 120.54 z półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym.  Po dłuższym postoju przestała jeźdźć. Sterownik od skrzyni był w naprawie,  i dalej nie jeździ.  Szukam kogoś kto ma sprzęt do kalibracji i ogarnia temat. Mój numer 695317111 woj lubelskie ok, Kraśnika 
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek 
    • Przez proxima100
      Witam
      Posiadam Zetora Proxima 100 i mam problem ze zgrzytającym rewersem.  Chciałbym się dowiedzieć co trzeba zrobić żeby go wymienić. Chodzi mi o konkrety od osób które to przerabiały. 
      Dziękuję