wilczur

Instalacja władimirec

Polecane posty

damian4dz    0

Nie kolego ja mam w swoim t-25 A3 normalna maske i tak były wypuszczane fabrycznie i pierwsze słysze o ogragłej masce i nigdy sie niespotkałem jedyna roznica to to ze były wypuszczane bez kabiny i najlepsza rzecz w odroznieniu do nowszych dwie wajchy zmiany biegów i z 3 na 4 zmieniam biegi jak połbiegi w mf 3060

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dudek2000
      Witam jak olej byłby najlepszy do podnosinika w Władimirec t25? 

• Przez Dudek2000
      Witam, co może być nie tak jeśli jak jest ciepły to wszystko ładnie chodzi, a jak postoi dłuższą chwilę to strasznie ciężko ma odpalić, czy to wina pompy czy wtrysków? I jak to naprawić, z góry dziękuję 😉
    • Przez Polacek
      Jak najlepiej ustawić zawory kręcić wałem , odkręcić przewód paliwowy przy wtrysku i wtedy gdy pojawi sie paliwo ustawiać ? Taki sposób chyba jest ok ale musi być dobrze ustawiony kąt wtrysku prawda ? Lub wykręcić wtryskiwacz i np śrubokrętem ustalić najwyższy punkt tłoka i wtedy ustawiać ?  chyba ze najpewniejsze jest ustawianie na znaki na kole pasowym ? Standardowy pierwszy cylinder to ten najbliżej rozrzadu czy ruskie coś pomieszali ?
    • Przez Polacek
      Witam,
      Gdzie znajduję się sruba rewizyjna poziomu oleju skrzyni biegów w wladimircu, posiadam T30

• Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.