News
kobra89

New Holland oś SuperSteer, Kto posiada????

Polecane posty

kobra89    66

Potrzebuje opinii dotyczącej osi SuperSteer w NH T6....., gdyż chcę miec amortyzowaną oś i z chęcią zwiekszyłbym skręt kupując nowy ciągnik.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

qazi    59

nie jestem pewnien ale chyba amortyzowana oś wyklucza supersteer

kobra89    66

No też nie wiem nie pytałem, wycene mam z amortyzacją.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Wiadomość z agroFakt.pl

kalin84    0

Miałem okazje się przejechać NH TM 190 z osia supersteer to był zwrotny jak ursus 4514 ale niestety za tą oś jest dopłata 20 tys. i nie jest amortyzowana.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin
      Witam. New holland zaleca stosowanie oleju przkładniowo hdraulicznego do skrzyń biegów typu power shift oraz hydrauliki z pompami tłoczkowymi olej Ambra Multi G. Jestem ciekaw czy stosujecie jakieś zamienniki tego oleju i z jakimi skutkami?
    • Przez pawel111000
      Witam. Czy ktoś miał takie komunikaty w new holland? Moc spadła, podejrzewam adblue ale za co się zabrać 

• Przez dodger156
      Witam
      Mam New Hollanda T6 165 od kilku miesięcy. Jest on z roku 2013. 
      Dziś po raz pierwszy pojechał w pole do orki. 
      I dziś powstał problem na polu. Zaczęły wyskakiwać błędy.Są to same symbole bez oznaczeń typwego błędu (np. 80550) Początkowo wydawało mi się , że to tylko wina adblue( sprawdzając po symbolu). Kupując go miałem adblue 100% , do dziś ciągnik spalił zaledwie 2 zbiorniki paliwa. Uzupełniłem abdlue, jednak na wyświetlaczu miałem informację, że jego stan to cały czas 93%.. Około 5 L może wlałem do zbiornika. 
      Pojawiły mi się następujące błędy. Nie jestem jeszcze za bardzo w temacie. Nie wiem jakie kroki podjąć. Proszę doświadczonych użytkowników o rady.

• Przez L5Krothy
      Witam. Mam problem z wyskakującym błędem w NH T5.95 . Kod błędu 2048 z kołem zębatym. Co to może być?

• Przez maxx20
      Witam sorry że zakładam nowy temat ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem a jest on następujący potrzebuje założyć sprężarkę do ciągnika New Holland 7740 coś podobnego do starego ts wszystko już mam sprężarkę butlę zawór regulator  wszystko oprócz sprężarki już założyłem nie wiem za bardzo z skąd wziąć napęd do sprężarki sprężarka ze Stara jeżeli ktoś by posiadał jakieś informacje nawet fotki będę bardzo wdzięczny z góry dziękuje i pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.