• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez eljote
      Witam Panowie przymierzam się do zakupu ładowarki teleskopowej upatrzyłem już sobie kilka modeli ale spodobały mi się takie jak JCB 530-70 lub Manitou 731 chodzi żeby podniosła te 3 tony i miała wysuw na 7 metrów. Ale żeby też była zwinna w małych zakamarkach. Może ktoś z grupowiczów ma taką na sprzedaż lub może zna kogoś kto by chciał sprzedać.
    • Przez Bobcat753
      Witam. Kupiłem bobcata 753 po sprawdzeniu błędów wyskakują takie kody:
      09-09
      16-07
      08-21
      05-22
      Jeden z nich oznacza wysoka temperaturę w układzie chłodzenia silnika. Bezpośrednio po odpaleniu maszyny świeci się też i kontrolka od temperatury. Zegar wskaźnika temperatury nie działa jak również wskaźnik paliwa. Płyn w chłodnicy jest ale trochę mętny i zabarwiony na żółto. Bezpieczniki też sprawdziłem. Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję
    • Przez kuba9449
      Witam
      Czy posiada ktoś informacje o ładowarkach firmy herkules? Chodzi mi np o coś jak w tej aukcji: http://allegro.pl/ladowarka-herkules-4x4-automat-model-2014-i4968552634.html
      Jak to się sprawuje? Jak bardzo jest awaryjne? Czy wystarcza mocy do prac ziemnych? Czy udźwig na papierze jest realny?
      Jakiekolwiek opinie mile widziane.
    • Przez janislaw
      Szanowi Państwo, mój problem jest następujący. 
      W ładowarce Weidemann 5006 na ktorej pracuje pojawił się z pozoru błahy problem. Pękł przewód hydrauliczny ulokowany pod ramieniem ładowarki. Aby go wymienić muszę podnieść jak najwyzej to ramię, niestety cały olej uciekł gdy resztką sił dojechałem do warsztatu. Próbowałem podnieść to ramię za pomocą lewarka jednak gdy nim pompuję podnosi się wraz z całą ładowarką, wszystko jest zblokowane w jednej pozycji. Czy jest możliwość jakoś odblokować to ramię? Niestety nie posiadam instrukcji a w internecie po Polsku nic nie ma.
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.