nikodem555

Sprzedam wał Packera 3m Unia

Polecane posty

nikodem555    0

Sprzedam wał Packera oryginalny, od agregatu Ares L 3 m lub Hermesa Unii. Średnica rury 324 mm. Średnica zewnętrzna wraz z zębami 450mm. Czopy pod łożyska fi 40.

Odbiór osobisty Płock. Cena 2900. tel. 518 081 931 

 

post-166828-0-93745600-1446311238_thumb.jpgpost-166828-0-93745600-1446311238_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikodem555    0

Ten wal też jest nowy. nigdy nie używany. Zęby natomiast są połączone ze sobą i nie wyginają się tak jak w przypadku przedstawionym powyżej. Jakość użytych materiałów też ma znaczenie.  PS. Jeśli kupisz wał Uni za 1500 zł brutto  nowy to powiedz gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

to nie ma znaczenia z jakiej polskiej firmy to jest grunt ze wykonany identycznie, w taki wal moge zakupić u jednego z po bliskich dilerów maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turok    76
nikodem555

Ja posiadam wał Packer w Bronie wirowe ze zębami które są oddzielnie połączone i jakoś mi się nie wyginają a sieje co roku 70ha

To nie ma różnicy czy są łączone czy nie zależy od wykonania

A jak bym miał wybierać między twoim to wole kupić jakiś używany za 2000-2500zł z ramą i skrobakami ( Sam kupiłem w tym roku za 2100zł wał z ramą i skrobakami , z brony Maschio do talerzówki bo miałem wał rurowy )

Więc trochę za wysoka te cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ten wal też jest nowy. nigdy nie używany. Zęby natomiast są połączone ze sobą i nie wyginają się tak jak w przypadku przedstawionym powyżej. Jakość użytych materiałów też ma znaczenie.  PS. Jeśli kupisz wał Uni za 1500 zł brutto  nowy to powiedz gdzie?

 

Co z tego ze połączone jak słabo przyspawane. Te nie łączone są spawane do okoła.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Co jeden to lepszy ,to ja się pytam od kiedy elementy scalone spawa się ciągiem ,przecież to bezsens  odkształcanie i rozhartowywanie materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

te pseudo coś z olx zrobione w stodole bez wyważenia porównujecie z wałem Uni , bądźmy poważni i nie wmawiajmy nikomu że wał za 1800 zł jest lepszy od oryginału uni. 

ktoś ma możliwości to robi takie wały ale cena jest adekwatna do jakości . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

Unia daję dobrą stal do maszyn. Zgięty ząb w tym wale ciężko wyprostować o ile nie pęknie, ale raczej pęknie.

To jest prosta konstrukcja i tu się liczy jakość materiału.

 

Mówię o wale z Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Ja na wiosne szukalem rurowego do talerzowki i niestety zeby cos bylo konkretne to trzeba wiecej wylozyc .Te rzemieslnicze tanie szkoda kupowac do wiekszej maszyny moze na piaski i do 60 by jakos to chodzilo . W koncu wal rurowy o szer 2.7 i masie z rama grubo ponad 200 kg zrobil mi pewien zaklad . Poczawszy od twardych srub konkretnych lozysk (nie za 20zl) skonczywszy na dobrej stali koszt ok 3 tys zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj