News
alfa

john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
alfa    37

Przedstawiciel z nh nastraszyl mnie ze wytrzymuje 2000h i16 tys tulejowanie a jak się pojeździ dluzej to i do 30 tys dojdzie, ważne jest to ze nh ma taka i inna takze nie zachwalal swego. I co wy na to jakie przebiegi i doświadczenia macie

Maarrek    5

Ja mam w classie 1500 godzin bez luzów trzeba systematycznie smarować choć smarowniczek jest dużo to komfort super

Jarecki88    192

Trochę bym się jej bał. Te wszystkie sworznie muszą w końcu dostać luzu, z ładowaczem czy przednim tuzem szybsze zużycie jest niemal pewne. Pytanie tylko ile kosztuje doprowadzenie tego do używalności.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damian1p
      1.Witam mam do kupienia Zetora forterre 140 CL jakie macie opinie o tym ciagniku.
      2.Mam dylemat wyboru między mokrym a suchym sprzęgłem jak sądzicie które lepiej ?
      3. Co sądzicie warto pchać się w Zetora czy skupić się na valtrze ?
      Przykładowy link dooferty https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-forterra-140-cl-ciagnik-rolniczy-traktor-zetor-forterra-140-cl-2018r-tuz-premium-ID6AOX40.html
    • Przez ciachosky
      Cześć wszystkim
      Mam pytanko, orientuje się ktoś do ilu mth bije licznik i zaczyna od nowa w fend'ach LSA roczniki 1988-1993.
      Mam przypadek 614 LSA ze stanem licznika 02586,7 no i wg mnie po wyglądzie maszyny to jest nie realny przebieg (wygląda bardziej na 22 tysiące ) i tak się zastanawiam czy liczniki w nich biją do 19999,9 i zaczynają ponownie od zera czy raczej ktoś tu zmieniał albo cofał licznik. 
      Najwyższy stan licznika jaki osobiście widziałem to było trochę ponad 19 tyś. dlatego pytam. 
      Dzięki za pomoc
    • Przez janosik9020
      Witam, może doradzicie coś przy wyborze ciągnika bo już sam nie wiem jaka opcja byłaby najlepsza. Więc tak, mam ok 8.5 ha ziemi na których sieję tylko zboże ( tylko że na polach są góry i piaski), obecnie mam mf 255, który jakoś nie bardzo daje sobie radę na tych górach ( na płaskich polach pług 3 jakoś daje radę, ale na tych polach gdzie są górki to tylko pług 2 ) myślę więc nad zmianą ciągnika na coś mocniejszego i tak zacząłem rozglądać się za jakimś zetorem, mój wybór padł najpierw na 7211, ale teraz zaczynam się zastanawiać czy nie kupić jakiegoś "z przodem" np 7245 (tylko zastanawiam się czy na mój areał potrzebny mi z przodem) bo wiadomo wiąże się to z wymianą kilku maszyn bo bez sensu do takiego ciągnika pług 2 Jestem ciekawy Waszego zdania na ten temat, jakieś Wasze typy co byście kupili na moim miejscu, dodam że zakładałem kupić ciągnik do ok 40 tyś. (wiem mało i nie mało). Mam nadzieję że pomożecie.
    • Przez Laver
      Tak jak w temacie który z tych dwóch ciągników wybralibyście? Może ktoś użytkuje takie modele o claasie jest bardzo mało informacji w internecie. Valtra na skrzyni hitech5 class hexshift. Claas wychodzi około 10 tys taniej i ma lepsze wyposażenie, ale obawiam się trochę tego dpfa i 2 turbin.
    • Przez Siwecki97
      Witam,
      Jestem zainteresowany kupnem zachodniej maszynki od 100 do 130 koni z turem. Jaka markę i model polecacie? Fundusze takie jak w tytule. Pozdrawiam. 🤚
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj