News
kaseton

regulator ciśnienia pompy hydraulicznej ferguson 168/255

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaseton    7

mam fergusona 168 ktory z trudem udźwignie siewnik poznaniak 2 .dawałem pompe tłoczkową do regeneracji   i ten gostek co regenerował powiedział, że jeszcze nie jest w złym stanie i powiedział żeby szukać coś innego w traktorze.  czy przyczyną może być regulator ciśnienia pompy hydraulicznej. cylinder z tłokiem jest dobry i rozdzielacz też.

Wiadomość z agroFakt.pl

volvo1150    8

nowe ?? po przy wyjęciu rurki jak chodziła 10 lat to są twarde zmienia się je za każdym razem nie opada szybko ?? na wolnych obrotach podnosisz ??

volvo1150    8

dziwne pług ma masę ok 400 kg zależy jaki a siewnik poznaniak waży też ok tego pług moim zdaniem jest ciężej dźwignąć niż siewnik bo jest większa dźwignia bo dalej od traktora jest ale ten zawór jest przy pompie a do jakiego zakładu woziłeś pompę ?? ja miałem że nie chciał podnieść podnosił na ok 10 c agregat na gazie  to oscylator był padnięty a każdy mówił pompa dobra bo tylko regenerują pompę bez oscylatora bo oni to liczą że to jest inna część co zakład to inne warunki ja też myślałem że daję pompę to wszystko robią a spotkałem się z zakładem co tylko tłoczki robią bez zaworów itp napisz objawy jak podnosi skokami czy normalnie jak dodasz gazu to normalnie czy to na ciepłym czy zimnym jest tak samo jaki olej masz zalany ???  tam masz 2 pompy w nim ??? bo moze ktoś przykombinował z ciśnieniem i rozdzielił na wom i multi powera z 1 pompy przy zakładaniu pompy włożyłeś te dźwignie od plecaka a zawór ??? patrzyłeś w okienku czy ta dźwignia od plecaka co idzie do oscylatora nie jest pogięta lub dobrze pocelowana  bo może nie wciska oscylatora do końca i podnosi tylko ciut ciut zobacz jeszcze tam koło zaczepu co masz tą sprężynę od plecaka co do zaczepu bolcem jest złapana czy nie jest odkręcona czy urwana bo jak pęknie to tez nie podniesie bo ona chroni plecak przed wyrwanie

Edytowano przez volvo1150

kaseton    7

mam w nim dwie pompy trybikowa i ta tłoczkowa. Wozilem je do regeneracji do mielca. na zimno i na ciepło podnosi tak samo, olej jest agrol. dźwignia jest dobrze założona. może coś z tym oscylatorem byc. w sklepie jest po 174 zł to chyba kupie i zmienie

jescze jak jest zimny to pompa trybikowa kręci wałkiem wom jak jest wyłączony a później jak sie rozgrzeje to stanie. też nie działają półbiegi żółw i zając na zimnym tylko jak sie rozgrzeje olej w skrzyni to wtedy. pompa trybikowa jest nowa.

kaseton    7

Ta sprezyna co od podnosnika co sie zaczepia bolec to ma luz wzdluz i na boki jak sie da tamta druga dzwinie tegulacji silowej do przodu w strone silnika.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Jakubfm
      Witam, dziś rano pryskalem truskawki, wom działał bez zarzutu, pod wieczór kiedy zmieniłem opryskiwacz, wom przestał działać,  ikonka od walka normalnie działa, obroty tak samo, a wałek się nie kręci. Czy to wina zaworu? Dodam że prąd przed elektoro zawodem wszedzid dochodzi   
    • Przez Cytus
      witam potrzebuje schemat podnośnik A mf135 potrzebuje jakie części się tam znajdują dziekuje
    • Przez Paweł12
      Witam mam taki problem, że czujnik temperatury płynu chłodzącego po zapaleniu stacyjki nastawi się na punkt zerowy i nie chce wskazać temperatury, nawet po dłuższej pracy (Massey Ferguson 6270). Myślę że przyczyną może być niedziałający czujnik, ale nie wiem gdzie się znajduje? Z góry dziękuję.
    • Przez ceston
      Mam problem z MF 1014 i nie mogę dojść z nim do ładu mianowicie od pewnego czasu ramiona tylne same się podnoszą do maksimum zaraz po odpaleniu ciągnika. Dźwignią ma wtedy opór i nie można ich opuścic. Po wyłączeniu dopiero mogę je opuścić. Ostatnio zrobiłem test z maszyna więc podłączyłem agregat ważący ponad 900 kg i ciągnik też go zaczął podnosić do maksimum mogłem go wtedy opuścić ale zaraz podnosił się spowrotem czy mogło si coś zaciac odpowietrzalem już na różne sposoby i nigdzie powietrze za bardzo nie leci tylko olej nawet. Podniosłem ramiona do góry zgasilem ciągnik odkrecilem wąż od siłownika żeby zobaczyć czy nie zaciąga powietrza ale wylatywal tylko olej.
    • Przez bartus14
      Niedawno nabyłem mf 6495 2005r. Silnik sisu skrzynia dyna shift  Ma problem powyżej 1.5 tys obrotów mrugaja kontrolki swiecy zarowej ,zapchanego filtra ,wlotu powietrza i wyskakuje blad 36. Co jest nie tak? Mial ktos takie objawy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.