Skocz do zawartości
wiecik

Kurs inseminacyjny - gdzie spróbować?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kurs
wiecik    1

Witam
Mam zamiar udać się na kurs inseminacyjny w tym lub najbliższym roku i tu rodzi się moje pytanie. Po zapoznaniu się z ofertami różnych firm sam nie wiem gdzie się udać. Proszę więc o podpowiedzi z waszej strony jak przebiegał sam kurs, jak sprawą wygląda z kontenerem( czy jest możliwość wypożyczenia) oraz czy jesteśmy z dana firma związani po podpisaniu umowy na wyłączny zakup nasienia u nich. Interesuje mnie także jak ma się sprawą z dostarczaniem nasienia i uzupełnieniem kontenera dokładnie w woj. Łódzkim(która firma najlepiej zaopatruje ten region).
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawia wszystkich.

wiecik    1

Oczywiscie rozumiem że masz racje a prawdziwe umiejętności przyjdą z praktyką i doświadczeniem. Chodzi mi głównie o to która firma jest najlepsza pod względami zamieszczonymi w mojm pytaniu.

Wiadomość z agroFakt.pl

witold19861    6

TA W KTOREJ JEST PRZYNAJMNIEJ KILKA DNI W RZEZNI na to zwracaj uwage na ilosc zajec praktycznych

moge tobie polecic mchirz bo tam znajomi byli lub tez kondrada bo ma dobra opinie ale musisz po kursie uczyc sie samemu w domu na krowie ktora jest przeznaczona do opasu i na sprzedaz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się