Logict25

Nie pełne obroty na maksymalnym gazie

Polecane posty

Logict25    0

Witam otóż od pewnego  dnia  gdy ciągnik jest zimny  pali ładnie wchodzi na maksymalne obroty pięknie a później jak się ora lub nawet stoi rozgrzany   tak jakby się zapowietrzał maks obrotów nie ma jakby nie miał siły co zrobić ? szukałem w internecie podobnych tematów ale nie znalazłem    powiem że wszystko było wymieniane  podkładki miedziane nawet wczoraj rozbierałem bo z jednego miejsca mi ciekło z   jednej końcówki wtrysku a teraz zero wycieków co może być tym spowodowane ? a i    gdy ciągnik na biegu się zakleszcza czy czasami na luzie to pomoże wymiana sprężyn i kulek  w  wodzikach ? dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Odpowietrzenie zbiornika paliwa sprawdź, jak się znów przytnie zgaś i odpowietrz czy powietrza nie ma w układzie paliwowym.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seweryn dobrze prawi a przy okazji sprawdź podkładki gumowe pod kielichami filtrów paliwowych bo lubią się zawinąć przy skręcaniu. A poza tym wymieniałeś olej w pompie paliwowej ja raz tak miałem właśnie po wymianie oleju w pompie palił pięknie ale nie osiągał max obrotów i jeszcze te obroty tak falowały. Okazało się że odpowietrznik w korku się przytkał a mi się wlało kapkę za dużo oleju i ot cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logict25    0

sprawdziłem wszystko i tak samo olej nowy zalałem i nic  sprawdziłem  pompowałem to obroty pełne miał to nwm  może gdzieś powietrze łapie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derdi    0

Ja tak miałem ale to była wina uszczelek pod szklankami filtrów paliwa, jednak u mnie też faluja trochę obroty, muszę sprawdzić poziom oleju w pompie, dodam że włożona była w styczniu podczas remontu Silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odyniec
      Jestem ciekawy czy do T25 dało by się założyć jakieś najmniejsze turbo a jak tak to czy by wytrzymał silnik. Mi sie zdaje że trzeba by było wymienić wał tłoki itd na jakieś mocniejsze jak wy myslicie o tym
    • Przez Rolnikt25
      Witam czy mogę tak https://m.youtube.com/watch?v=rrIs-thoetA sprawdzić wtryskiwacze czy nic się nie poprzestawia jak tak zrobie muszę sprawdzić wtryski czy mi nie leją bo władek ciężko pali i kpci na czrno przy dodawaniu gazu jeśli ktoś zna inny domowy sposób na sprawdzenie wtrysków to proszę o pomoc
    • Przez EnergyStar
      Witam serdecznie. mam wladzia z 1983r. wszystko pięknie tylko nie mam tylnej szyby. ani ramy do niej no i w zimne dni dmucha. a w suche i gorocę wali sie kurz:( moze ma ktos pomysl jak zrobic? by szyba byla otwierana. wybrać szybe czy pleksie?. jak tak to jaką i gdzie kupic? jaka zrobic rame? szyba musi sie wysoko podnosic, bo władek w moim gospodarstwie robi przy wszystkim ( mam 5ha) wiec aby nie kolidowało to z obsługą opryskiwacza i innymi maszynami wysoko podnoszącymi. Dziękuję
    • Przez hubert25a2
      Witam po długiej przerwie  mam problem z  nie gasnącą kontrolką ładowania po odpaleniu silnika jest to denerwujące.
      Jak zauważyłem problem był od dłuższego czasu ponieważ kontrolka od ładowania  aż się stopiła  , więc chcę wziąść się za naprawę.
      Kupiłem  przekaźnik pośredni rozrusznika który jest w kabinie  i przekaźnik blokady włączenia rozrusznika myślałem że są spalone a jednak nie.. problem nie znika , po odpaleniu pali nadal a ładuje ponieważ odpalając na krótko czuć przybywanie prądu.Dopowiem że  alternator prądownica był sprawdzany u mechanika   400W  regulator w  kabinie pozdrawiam





    • Przez Minesq
      Witam, jak widać rozpoczął się sezon 2016 i t 25 trzeba ruszyć w pole.. mam mały problem o tuż w t 25 się ciągle urywają łańcuchy boczne 
      np. przy rotacyjnej podczas koszenia, pługu podczas orki... itd. Mamy z ojcem tego dość więc postanowiłem się wziąć za niego i na necie znalazłem trzy różne blachy. Tylko nie wiem jak te dwie czerwone się przykręca, kołnierz to wiem że trzeba do zwolnicy tylko te blachy nie wiem  ( zdjęcia na dole )
       
       I moje pytanie jest takie : czy ktoś już posiada te trzy rodzaje blach ?? i jak się one sprawdzają w pracy urywają się łancuchy  ??
      proszę o odpowiedz bo muszę z tym władkiem porządku troche zrobić  Pozdrawiam. 
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj