Juras112358

OC dla młodych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Juras112358    0

Cześć! Kupiłem ostatnio pierwsze w życiu auto. Muszę kupić ubezpieczenie i szukam w internecie jakichś ofert. Możecie mi polecić coś? Mam używane renault megane classic. Czy dla młodych są jakieś ma start oferty? Macie jakieś doświadczenie? 


--

"Nie da się przyspieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe"

Dennis Genpo Merzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Heh mi 200% stawki policzyli ale przeszły zniżki jakieś z wujka bo miałem z nim rejestrację i teraz jakoś 60% juz zniżek w PZU.

Na samego siebie nie polecam do 28 lat jakoś licza 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Auto rejestruje się na osobę ze "stażem", a młody jest jako współwłaściciel i w ten sposób można załapać się na zniżki.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Sprawdź ofertę YouCanDrive.pl Ubezpieczają młodych (do 30 roku życia)w dość dobrych pieniądzach. Mi tam zawsze wychodzi najtaniej. Jest to firma-córka Ergo Hestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrew12345    0

A próbowałeś szuakć czegos na kalkulatorach? Ostatnio krążą w necie jakieś takie porównywarki ubezpieczeń. Tam się wypełnia formularz i jakoś to obliczają. Mój kuzyn tak ostatnio ogarnął sobie polise. Wyszukiwarka znalazła mu kilka ofert z wyszczegółnieniem która jest najkorzystniejsza. Może to jest dobra opcja szukania... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juras112358    0

Andrzejku, a z takiej porównywarki jak "rankomat" korzystałeś? Wyskakuje mi jako jedna z pierwszych i widzę, że mają tam różne  usługi finansowe do porównywania a nie tylko OC i AC, to chyba dobra jest, nie? Wolę podpytać, bo słabe mam doświadczeniei i lekki niepokój, że trafię na jakąś "sponsorowaną"...


--

"Nie da się przyspieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe"

Dennis Genpo Merzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7947

w you can drive bedziesz mial najtaniej, tylko juz nie pamietam ale chyba trzeba u nich miec prawko co najniej 2 lata to jest jeszcze taniej, mi jak na passata wyliczyli w roznych towazystwach to wychodzilo prawie 2 tys :D a u nich o ponad polowe mniej z tym ze mi uwzglednili ze mam prawko juz ponad 5 lat i zadnej szkody, stluczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juras112358    0

Policzyłem na rankomacie. Dzięki za info ! Wyszło mi link4. Dobra baza do dyskusji z Agentem. Wynegocjowałem dodatkowe holowanie do 1000 złotych :)


--

"Nie da się przyspieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe"

Dennis Genpo Merzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juras112358    0

A czy tak przy okazji - może ktoś wie  jak wygląda procedura homologacji haku w aucie ?


--

"Nie da się przyspieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe"

Dennis Genpo Merzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareczek10    0

Przede wszystkim musisz zapoznać się z dostępnymi ofertami, bo czasami są promocje na pierwsze oc, mimo że nie masz jeszcze zniżek. Wzięcie kogoś dla zniżek na współwłaściciela wiąże się z ryzykiem dla Ciebie, bo musisz z nim uzgadniać wszystkie rzeczy dotyczące samochodu, jak ubezpieczenie czy sprzedaż i dla tej osoby, bo jak coś narobisz to straci te zniżki również na swój samochód. Możesz poprosić o pomoc specjalistów, żeby znaleźli najtańsze ubezpieczenie OC Ruda Śląska ma taką firmę http://silesiaubezpieczenia.pl/ przynajmniej nie musisz sam tego wyszukiwać, a jeszcze możesz mieć taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juras112358    0

No wlasnie mi sie silesia tez na rankomacie wyswietlila wtedy ale wzialem to co wzialem :)

Link 4 generalnie ogarnia, miałem już przygodę z autem i sprawdzili się, holowanie i wszystko elegancko. 


--

"Nie da się przyspieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe"

Dennis Genpo Merzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Xerkses
      Mam zamiar ubezpieczyć kilka hektarów jęczmienia ozimego czy miał ktoś doczynienia z firmą ubezpieczeniową Concordia jak oni podchodzą do szacowania strat itp.
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj