News
Janek1801

Sprzedam obornik bydlęcy, krowi, załadunek i transport

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemol87    72

A pomiot kurzy po 25zl...

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Konrad2510    35

he 50zeta tona to na hektar jakies 30ton pod buraki wychodzi 1500zł plus robota i ropa wychodzi 1800 ;) to polifoska 6 20 30 po 1600zl to masz tone na hektar i ile czystego składnika:)

Janek1801    9

Wszystko zależy od regionu i dostępności. Tak się kształtują ceny. Przykładowo, żeby kupić w moim regionie ziemię trzeba zapłacić 60tys/h V/VI klasy a już 30km dalej cena oscyluje w granicach 20tys./h tej samej a czasem lepszej klasy :)
Zresztą ceny sobie nie wymyśliłem, po tyle u nas sprzedają, bo mało kto ma jakąkolwiek hodowlę a jeśli już to trzyma do siebie.
A pole chociaż raz na 3-4lata dobrze jest po gnoić, bo ziemia potrzebuje naturalnego nawozu a nie cały czas sztucznego. 

Edytowano przez Janek1801

Karol323    74

Jak to moj dziadko mowi " Trzymaj sie obornika bo to skarb Rolnika " :) i to jest w tym prawda :)

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Obornika nic nie zastąpi,nie chodzi tu tylko o same składniki pokarmowe ale o poprawę struktury gleby a nawet klasy.
Koszt nawożenia jest faktycznie drogi ale raz na kilka lat trzeba,jeżeli jest taka możliwość.Ważne żeby był sezonowany a nie świeży bo wtedy jest różnica jak między piwem a wódką ;)

szaman1    94

he 50zeta tona to na hektar jakies 30ton pod buraki wychodzi 1500zł plus robota i ropa wychodzi 1800 ;) to polifoska 6 20 30 po 1600zl to masz tone na hektar i ile czystego składnika:)

30 ton to jakby ksiądz kropidłem poświęcił, u mnie się daje po 80 ton, ale burki potrafią w dobry rok ponad 90t/ ha. Chyba że ktoś przestrzega tych unijnych przepisów.

Ja pakuje do oporu,tym bardziej na piachu,później agregat podorywkowy i prawie nie ma sladu na wierzchu ;)
Ale obornik jest sezonowany,słomy na pole nie wożę ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal009
      Kupię przyczepę 6-8 ton, nie pordzewiałą(rama i podłoga), sprawną z działającymi hamulcami pneumatycznymi na obie osie, dobrymi oponami, zarejestrowana i z ważnymi papierami. 
      Dodatkowym atutem będzie podwójne burty, plandeka, wywrót, media na drugą przyczepę. 
      Cena 5000-11000. 
      Najchętniej Lubelskie i okolica, lub z transportem. 
    • Przez stachu12
      Kupię regulator siłowy na 3 wyjścia ten pod siedzeniem wraz z całym osprzętem czyli przewody hydrauliczne cięgna  sruby mocujące itp
    • Przez Novo181818
      Tak jak w opisie, kupię używany komputer i rozdzielacz do opryskiwacza, najlepiej 5 sekcji bez obsługi hydrauliki.
    • Przez Pawel21990
      Witam. Chętnie kupię kombajn JD 2256 - 2258 w bardzo dobrym stanie z hederem 5.5m i najlepiej ze stołem do rzepaku. Jak coś to zapraszam na priv. Pozdrawiam
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.