News
norbitoja

Claas Arion 620 ostateczna decyzja

Polecane posty

norbitoja    4

Witam, wszystkich!

Miałem ciągnik na testach, siałem około 10 godzin spisał bardzo pozytywnie, najprawdopodobniej kupujemy tego claasa ariona 620 lecz jeszcze gdy go nie kupilsmy postanowiłem zrobić temat zadać kilka pytań:

Chciałbym wiedzieć najlepiej od użytkowników tego ciągnika, jak on im się sprawuje z jakimi maszynami robią tymi ciągnikami, ewentualnie jak wam wychodzi ze spalaniem.Jakie waszym zdaniem ma wady i zalety.

Jeśli chodzi o wyposażenie to bedzie CIS. z przednim tuz'em

Czy warto za coś dopłacić z wyposażenia? 

Na co zwrocić uwagę przy kupowaniu? 

Opony jakiej firmy? W standardzie ? Czy może jakiej lepsze?

Claas ma przyjechać jeszcze raz na test z pługiem.

Czekam na wasze spostrzeżenia.

norbitoja    4

Kolego średnie spalanie w 4 korpusowym plugu obrotowym w normalnym roku to 15 l/hektar , opony lepiej 650 tył 540 przód weż automatykę przekładni

a co daje automatyka przekładni ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Tetsuya    8

Mam 620 ale w cmatic. U mnie chodzi w 5 obrotowej kverneland vario lc8, kultywator aktywny 4,5m, kosiarka kuhn fc300. Opony to najlepiej Michelin lub trelleborg. Dodatkowe wyposażenie to hydrauliczna śruba centralna, podgrzewaną tylna szyba, elektryczne lusterka. Zewnętrzna obsługa śruby i tuza ( przyciski) resorowana przednia oś i ewentualnie automatyczne stabilizatory dolnych ramion. Można by też automatyczna klimatyzację ale to już spory koszt.Zapytaj też o cene dodatkowej gwarancji maxi care (3 lata)

norbitoja    4

Mam 620 ale w cmatic. U mnie chodzi w 5 obrotowej kverneland vario lc8, kultywator aktywny 4,5m, kosiarka kuhn fc300. Opony to najlepiej Michelin lub trelleborg. Dodatkowe wyposażenie to hydrauliczna śruba centralna, podgrzewaną tylna szyba, elektryczne lusterka. Zewnętrzna obsługa śruby i tuza ( przyciski) resorowana przednia oś i ewentualnie automatyczne stabilizatory dolnych ramion. Można by też automatyczna klimatyzację ale to już spory koszt.Zapytaj też o cene dodatkowej gwarancji maxi care (3 lata)

jakieś awarie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kowal1994
      Witam. Kupiłem ciągnik Claas axion 810 hexashift dyna 6. 2014rok. I mam problem z podnośnikiem a mianowicie nie reaguje kompletnie na nic. Próbuje go odblokować jak u kolegi w starszym modelu z 2010r czyli przycisk od podnoszenia tak żeby trójkąt alarmujący zgasł i potem ruszam pokrętłem w podłokietniku i chodzi, czy w moim przypadku gdzie ciągnik już jest nowszym modelem robi się to inaczej? Jedyne co zauważyłem to to że gdy ruszam pokrętłem to kontrolka od opuszczania mruży się, nic po za tym. Bezpiecznik od podnośnika cały nie spalony.
    • Przez alkobusb6
      Witam mam pytanie do was czy w classie axion 810 , olej w skrzyni nie miesza się z hydrauliką zewnętrzną ? Z góry dziękuje za odpowiedź 
    • Przez Dawid1156
      Witam, czy ktoś wie jak przeprowadzić kalibracje skrzyni w ciągniku claas axion 810 cebis, skrzynia hexashift.  Wymieniłem olej hydrauliczny i chciałbym na nowo przeprowadzić kalibrację.
    • Przez pawel1025
      Witam

Potrzebuje waszej pomocy.
      Podczas dzisiejszej uprawy pod kukurydzę ciągnik zaczął tak jakby szarpać i pojawił się błąd Id A8DEh.
      Szukałem tego błędu w instrukcji i tego dokładnie błędu nie ma w instrukcji.
      Dodam jeszcze że jak pojawił się ten błąd to obroty silnika zostały ograniczone do 1400 obr/min.
      Daje gaz w podłogę i max obroty to 1400.
      Zatrzymałem się, zgasiłem ciągnik, wyłączyłem prąd, włączyłem, odpaliłem go i po 30-40 min znowu zaczął tak jakby szarpać i pojawił się ten błąd i obroty zostały ograniczone do 1400 obr/min
      Po wyskoczeniu błędu przestał tak jakby szarpać.
      Co może być przyczyną?

• Przez Grzesiek10314
      Witam. W poniedziałek zakupiłem Claas-a takiego jak w tytule. Wczoraj do mnie dotarł. Rok 2006, 5841 mth.
      Teraz do rzeczy:
      1. Powiedzcie mi od czego są przyciski i pokrętło zaznaczone na załączonym zdjęciu??? Zdjęcie nie jest z mojego ciągnika tylko z wziąłem z internetu.
      2. Gdzie jest skrzynka z bezpiecznikami w tym Claas-ie???
      3. Ma ktoś może instrukcję obsługi do serii Ares 607???

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj