News
mateuszsoja1

Niedziałające trzecia sekcja

Polecane posty

mateuszsoja1    52

Witam kiedy dziś chciałem przywiesc balota sianokiszonki to ruszając joistikiem przyciskajac guzik to chwytak ani sie nie otwiera ani nie zamyka co robić?

Eminencja    4

co to za ładowacz? na poczatek sugeruje sprawdzic wszystkie polaczenia jesli wszytko bedzie git lec po kolei z miernikiem,ale stawiam na joy-a
po kolei od źrodla pradu ale obstawiam przycisk w joy-u jako powod usterki

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez iwanek7
      Witam. Mam takie pytanie może ktoś coś doradzi. W tym roku planuje pakować zboże do worków żmijką i moje pytanie czy trzeba podtrzymywać turem wór czy uda się tak luźno załadować bo trochę szkoda mi traktora, musiałbym pożyczyć od kogoś jeszcze do zwózki jak ten będzie robił turem przy workach.
    • Przez Wojtek026
      Chcę kupić żmijkę i nie mam o tym żadnego pojęcia na co zwrócić uwagę, przede wszystkim jaka średnica, czy 100mm wystarczy czy grubsza, oraz moc silnika przekładnia czy dopłacać czy na paski wystarczy chcę jak najtaniej ale i żeby to się sprawdziło, taka co sama pobiera ale i z wywrotki żeby wysypać przykręcany kosz żeby miała tylko teraz średnica żeby to nie było że 2 godz wywrotkę 6t rozładowuje, a czy sprawdziło by się to tak żebym ustawił nad śrutownikiem i mi zasypywało tak że włączał bym na chwilę i śrutownik by mi zasypywało? ze wstępnych pomiarów wychodzi mi że tak 5-6m taka by mnie interesowała
    • Przez Lucasagro
      Witam! 
      Potrzebuję kupić do mojego małego traktorka 16KM kosiarkę bijakową, myślałem o szerokości roboczej od 105 do 115. Jaką firmę polecacie? 
    • Przez daxon852a
      Cześć! Mam kilka pytań odnośnie tego sprzętu który opisałem UP mianowicie piszę o śrutowniku młynku na kamienie - Nigdy nie używałem tego sprzętu bo stoi dobre 10 lat w stodole a używał tego mój dziadek który już umarł i nie mam za bardzo kogo dopytać odnośnie jego. Jeżeli ktoś tego używa lub używał i ma pojęcie na temat obsługi to napiszcie mi:

-Do czego służą 2 wajchy z przodu, od którego kamienia są i jak nimi operuje się by wszystko było Ok
      -Jak wygląda wymiana kamieni i czy mogę takie kupić jeszcze

Dzięki wszystkim za pomoc
    • Przez TEVEZ
      Jak w temacie.Wózek będzie mało używany,praktycznie tylko do przewozu zboża w Big-bag.
      Co wybrać: Suchedniówek,Gliwice,Bługar czy może coś innego?
      Jaki silnik ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.