Skocz do zawartości
News
Tommekpol

John Deere 3310. Napęd 4x4 . 6-cio cylindrowy. Stan dobry

Polecane posty

Tommekpol    0

Witamy Posiadamy dla Państwa ciągnik rolniczy John Deere  model 3130. 

Dane techniczne:

Napęd 4x4

Silnik 6-cio cylindrowy

Moc: 92 KM

Zarejestrowany w Polsce

Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

Telefon: 606 648 578

Cena : 15.200 zł

post-18188-0-73406100-1445584971_thumb.jpg

post-18188-0-39038000-1445584972_thumb.jpg

post-18188-0-80881200-1445584972_thumb.jpg

post-18188-0-21527200-1445584973_thumb.jpg

Edytowano przez Tommekpol

extrabyk    2007

Kolego...po pierwsze to nie 3310 bo takiego czegoś nie ma tylko 3130. Po drugie jak może być rok 84 skoro ten model produkowano w latach 76-79. Po trzecie jak może być 100 KM skoro jest 92 KM. Niby małe różnice ale po co robić ludziom wodę z mózgu i wciskać kit ;)

extrabyk    2007

No tak...zapomniałem o krótkim "romansie" firmy John Deere z Renault, którego efektem było "dziecko" czyli seria 3110-3410 ale to praktycznie Renault  :D  a John Deere miał jeszcze taki dziwny "romans" z Zetorem...generalnie można powiedzieć,że John Deere lubi dziwne związki :D

Co do roku produkcji to w Polsce normalka...większość handlarzy odmładza metryki sprzedawanym sprzętom a potem to idzie dalej i dalej...

waldac    11

wlaśnie o tym pisałem

ten "romans" to prawie 7 lat

z zetorem musieli byc dyskretni, bo nie słyszałem :), co to za potomstwo??

romek6340    203

Zielona seria x340 i chyba x540. Trochę się tego przewija. W zasadzie to zetory w barwach JD tylko trochę detale w kabinie zmienione i lepsze wyposażenie.

Edytowano przez romek6340

extrabyk    2007

Dokładnie tak...a zielone Zetorki szły głównie jeśli nie jedynie do Hiszpanii a od Hiszpanów jako używane trafiają teraz czasem również do nas oraz do pólnocnej części Afryki czyli Tunezji i Maroka. Zmiany małe i raczej kosmetyczne ale dość ciekawe i można powiedzieć,że Zetory ładnie się prezentowały z tymi zmianami i tych kolorach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JacekL
      Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jaki ciągnik polecilibyście do obsługi kosiarki bijakowej tylno- bocznej o masie około 800 kg (zapotrzebowanie na moc to min 80KM). Może być zarówno nowy jak i używany. Budżet na nowy to 200 tyś netto, używka to do 100 tyś. Z tego co się orientuje to musi mieć masę minimum 4t. Będzie głównie służył do koszenia grobli, skarp i rowów. Dodam że dość istotny jest też dla mnie komfort pracy.

• Przez mrlighter99
      Witam,
      Mam pytanie jakie traktory (oprócz fenda )posiadają osobny zbiornik na olej hydrauliczny. Ponieważ posiadam ursusa i chce kupić ciągnik. Pozdrawiam.
      Proszę o przykłady
    • Przez krystal1
      witam mam zamiar kupić ciągnik móc 75-95km proszę o opinie 
      https://www.olx.pl/oferta/valmet-valtra-4500-CID757-IDvlIxp.html
      https://www.olx.pl/oferta/renault-cergos-340-w-komplecie-tur-krokodyl-CID757-IDvkt6f.html
      https://www.olx.pl/oferta/steyr-9094-jak-case-cs-tuz-wom-CID757-IDwmAJX.html
    • Przez pawel6200
      https://sprzedajemy.pl/massey-ferguson-590-zamosc-2-e30984-nr56277230

Przedmiotem aukcji jest mf 590 wszystko sprawne widac ze mocno odmalowany, czy warto zainwestowac w ten ciagnik do prasy rozsiewacza opryskiwacza ??
      Mały problem byl z wylaczeniem walka wom czy to oznacza cos zlego??
    • Przez tomiis
      Witam,
      Mam problem z lewym hamulcem w john deere 6400, po wymianie pękniętej rurki lewe koło nie hamuje. Lewy pedał jest miękki. Jak poprawnie odpowietrzyć ten układ? Po kilku próbach brak hamulca  A może macie inne pomysły co może być przyczyną. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.