Skocz do zawartości
Tommekpol

John Deere 3310. Napęd 4x4 . 6-cio cylindrowy. Stan dobry

Polecane posty

Tommekpol    0

Witamy Posiadamy dla Państwa ciągnik rolniczy John Deere  model 3130. 

Dane techniczne:

Napęd 4x4

Silnik 6-cio cylindrowy

Moc: 92 KM

Zarejestrowany w Polsce

Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

Telefon: 606 648 578

Cena : 15.200 zł

post-18188-0-73406100-1445584971_thumb.jpg

post-18188-0-39038000-1445584972_thumb.jpg

post-18188-0-80881200-1445584972_thumb.jpg

post-18188-0-21527200-1445584973_thumb.jpg

Edytowano przez Tommekpol

extrabyk    850

Kolego...po pierwsze to nie 3310 bo takiego czegoś nie ma tylko 3130. Po drugie jak może być rok 84 skoro ten model produkowano w latach 76-79. Po trzecie jak może być 100 KM skoro jest 92 KM. Niby małe różnice ale po co robić ludziom wodę z mózgu i wciskać kit ;)

extrabyk    850

No tak...zapomniałem o krótkim "romansie" firmy John Deere z Renault, którego efektem było "dziecko" czyli seria 3110-3410 ale to praktycznie Renault  :D  a John Deere miał jeszcze taki dziwny "romans" z Zetorem...generalnie można powiedzieć,że John Deere lubi dziwne związki :D

Co do roku produkcji to w Polsce normalka...większość handlarzy odmładza metryki sprzedawanym sprzętom a potem to idzie dalej i dalej...

waldac    11

wlaśnie o tym pisałem

ten "romans" to prawie 7 lat

z zetorem musieli byc dyskretni, bo nie słyszałem :), co to za potomstwo??

romek6340    203

Zielona seria x340 i chyba x540. Trochę się tego przewija. W zasadzie to zetory w barwach JD tylko trochę detale w kabinie zmienione i lepsze wyposażenie.

Edytowano przez romek6340

extrabyk    850

Dokładnie tak...a zielone Zetorki szły głównie jeśli nie jedynie do Hiszpanii a od Hiszpanów jako używane trafiają teraz czasem również do nas oraz do pólnocnej części Afryki czyli Tunezji i Maroka. Zmiany małe i raczej kosmetyczne ale dość ciekawe i można powiedzieć,że Zetory ładnie się prezentowały z tymi zmianami i tych kolorach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 
    • Przez Ares1x
      Witam, mam Kilka pytań do użytkowników ciągników Renault Ares. 
      1. Jak jest z awaryjnością tych ciągników? Głównie chodzi mi tu o skrzynie biegów, ponieważ cena jej naprawy jest dość wysoka.
      2. Jak użytkownicy oceniają komfort pracy w tych ciągnikach? 
      3. Na co trzeba uważać podczas zakupu tych maszyn?
      4. Czy polecają te ciągniki?